klocki lego friends

Klocki lego a prezent dla córki

Moja córka niedawno kończyła pięć lat. Jest to taki wiek, że dzieci są już w przedszkolu i mają swoich znajomych z którymi często się bawią, mają też już jakieś określone wymagania i preferencje odnośnie zabawek. Dlatego też miałam problem ze znalezieniem dla niej odpowiedniego prezentu. Miałam już klocki lego dla dziewczynek.

Klocki lego friends idealne dla chłopców i dziewczynek

klocki lego friendsCzęsto się nimi bawiła, jednak z czasem jak wiadomo wszystko ma prawo się znudzić. Dlatego też szukałam czegoś innego, jednak żeby mogła się tym też bawić jak przychodzą jej koleżanki z przedszkola. Odrzuciłam zatem klocki lego technic, ponieważ nie posiadają one żadnych postaci, i tylko polegają na konstruowaniu różnych pojazdów. Niby można się nimi bawić, podobnie zresztą wyglądają klocki lego ninjago, jednak jest to raczej samotne zajęcie. Do tego zawsze przecież ma stos kolorowanek czy innych plastycznych rzeczy, którymi też bardzo lubi się bawić. Chciałam dać jej coś bardziej towarzyskiego do zabawy. Wtedy zobaczyłam klocki lego friends. Była to cudna plaża, palemki i inne rzeczy z wakacyjnej scenerii. Do tego było kilka postaci dziewczęcych, więc Martynka mogła bawić się razem ze swoimi koleżankami. Na pewno już dzieci sobie coś wymyśla do zabawy. To było świetne rozwiązanie. Dziewczynki mogą najpierw zbudować swój ,,plac zabaw” a potem bawić się lalkami. Na pewno będą z tego bardzo zadowolone.

Dzięki temu miałam problem prezentu z głowy. Teraz widzę, ze dziewczynki chętnie się nimi bawią, i cieszę się, że udało mi się wybrać dla nich dobre zabawki. Następnym razem też będę patrzyła na jakieś ciekawe klocki lego jako prezent dla mojej córeczki.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *