namiot turystyczny

Namiot turystyczny oraz wycieczka do Ameryki Środkowej i spotkanie z arą

Jakiś czas temu odwiedziłem biuro turystyczne. Chciałem udać się w daleką oraz egzotyczną podróż aby nacieszyć się pięknem dzikiem przyrody. Nie miałem nacisku na luksusowe warunki i wystarczył mi zwykły nocleg. Ostatecznie wszystko potoczyło się po mojej misji i wyjechałem w okolice lasów tropikalnych Środkowej Ameryki.

Noc na łonie natury – namiot turystyczny

namiot turystycznyPo dotarciu na miejsce czekała nas prawdziwa moc atrakcji. Ja zabrałem ze sobą swój namiot turystyczny, ponieważ w planie było spędzenie jednej nocy na łonie natury. Bardzo spodobała mi się taka inicjatywa, ponieważ miałem okazję spędzić czas w nie zwykle egzotycznej okolicy. Również zabrałem ze sobą buty meindl przystosowane do naprawdę ciężkich warunków atmosferycznych. Nabyłem je kiedyś na aukcji internetowej gdy była promocja, ponieważ były naprawdę drogie. Jednak ich materiał zapewniał wysoką jakość. Dodatkowo miałem ze sobą zegarek Tom Tom. Był wodoodporny i chciałem mieć pewny sprzęt. Również wszystko zamierzałem zarejestrować dzięki mojej kamerce nabytej do roweru. Teraz mój TomTom Bandit będzie razem ze mną. Ostatecznie podczas takiej wyprawy zauważyłem kilka egzotycznych zwierząt, które na co dzień widziałem tylko w zoo. Należała do nich nie zwykła ara zielona. Słyszałem, że jest to bardzo rzadka papuga żywiąca się owocami i nasionami.

Dawniej widziałem tylko z nią filmy na których mówiła i naśladowała swojego właściciela. W naturze wyglądała o wiele bardziej okazale. Natychmiast zrobiłem kilka zdjęć aby udokumentować tą chwilę. Bardzo mi na tym zależało.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *