auto pomoc

Nieoczekiwany incydent na drodze i auto pomoc

Jednego późnego wieczoru wracałam do domu po wizycie u babci na wsi. Trasę znam na pamięć gdyż jeżdżę do babci już od kilku ładnych lat. Nigdy nie miałam jakiś niespodziewanych przygód, aż do czasu. Ostatni powrót był dla mnie traumatyczny.

Bezpieczna auto pomoc tylko od profesjonalistów

auto pomocByłam pewna, że moje auto jest sprawne w końcu niedawno oddałam je na auto serwis, gdzie zostało całkowicie sprawdzone. Mimo to podczas powrotu niespodziewanie auto stanęło. Na początku myślałam, że to może brak paliwa, jednak przecież chwilę temu miałam cały bak. Strasznie się zdenerwowałam, gdyż tym razem wyjątkowo późno wyjechałam i było już ciemno, a auto zatrzymało się gdzieś przy lesie. Wiadomo, czasy są różne. Na dodatek okazało się, że mój telefon się rozładował. Nie miałam pojęcia co robić. Piesza wędrówka raczej nie wchodziła w grę. Mogłam liczyć tylko na to, że ktoś się zatrzyma i mi pomoże. Nie musiałam długo czekać. Jakieś pół godziny później zatrzymał się koło mnie facet i zapytał czy przyda mi się holowanie do Warszawy. Przytaknęłam, jednak jak koleś wyszedł aby mnie zaczepić szczęka mi opadła. Wyglądał on żywcem jak z horroru! Wiedziałam, że jak z nim pojadę na bank czeka mnie śmierć. Szybko więc wybąkałam, że nie mam haku holowniczego i przypomniało mi się, że dzwoniłam już po auto pomoc Warszawa. Mężczyzna jednak nie chciał odpuścić mówiąc, że mogę odwołać wtedy autoholowanie bo on ma zapasowy hak. Nie wiedziałam co robić. Byłam szczerze przerażona. Pozostało mi tylko liczyć na to, że uda mi się uciec w las. Tak też zrobiłam, wzięłam nogi za pas i czym prędzej ruszyłam w las.

Kawałek dalej zatrzymałam jakieś auto, na szczęście za kierownicom siedziała kobieta. Podjechałam z nią po auto, o dziwo dalej stało, a mężczyzna odjechał. Z jej telefonu zadzwoniłam po auto pomoc i szczęśliwie wróciłam do domu.

Więcej informacji znajdziesz na stronie http://www.auto-abc.pl/autoholowanie-24h