rozwód w Warszawie

Rozwód i dobry adwokat z Warszawy

Jakiś czas temu w moim życiu pojawiły się pewne komplikacje. Większość swojego czasu przeznaczałem na pracę i zaniedbałem swoją rodzinę. Niestety efekt nie był najlepszy.

Mój rozwód w Warszawie

rozwód w WarszawiePewnego dnia, gdy po prostu wróciłem z pracy dowiedziałem się, że czeka na nas rozwód Warszawa. Nie wiedziałem co mam powiedzieć ale pogodziłem się z tą sytuacją i czekałem na jakiś normalny przebieg. Ostatecznie stwierdziłem, że nie będę walczył i wszystkim się zajmie wynajmowana przeze mnie kancelaria prawna. Miałem do nich duże zaufanie i wiedziałem, że będę mógł w pełni polegać na ich usługach. Na dodatek adwokat, który tam pracował nieraz przeprowadzał najbardziej skomplikowane sprawy rozwodowe i wiedziałem, że mogę liczyć na jego profesjonalne podejście. Mnie w tamtym czasie niestety czekało o wiele więcej wyzwań oraz różnych niespodzianek. Musiałem sprawić się znowu w sądzie, ponieważ w mojej rodzinie zostały jeszcze nierozstrzygnięte spadki i każdy kłócił się o majątek. Mnie to nie interesowało i ze swojej strony chciałem jak najszybciej zamknąć sprawy spadkowe. Jakoś kłócenie się z moją rodziną o każdy grosz jakiegoś gospodarstwa rolnego nie było moim celem. Chciałem jak najszybciej od tego uciec i ponownie zająć się rozwodem oraz firmą. Dawniej w sądzie spotykałem się, jeżeli chodziło o odszkodowania komunikacyjne, a teraz czekała mnie taka niespodzianka. Niestety miałem jeszcze jeden poważny problem, ponieważ moja żona liczyła na podział majątku. Moim zdaniem nie powinna dostać ani grosza. Moja kancelaria prawna musiała się tym zająć.

Na szczęście wszystko udało się przeprowadzić w dość bezpieczny sposób i nikt nie został pokrzywdzony. Jednak rozwody bywają naprawdę bardzo ciężkie i trzeba uzbroić się w cierpliwość. Na dodatek wszystkiemu towarzyszy okropny stres. Jednak trzeba sobie z tym jakoś poradzić.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *