dron

Dron a wideofilmowanie imprez

Zajmuję się profesjonalnym filmowaniem różnych uroczystości i wydarzeń. Mam własną kamerę dobrej jakości, statyw i inne potrzebne sprzęty. Swoje filmy edytuję w programie komputerowym do montażu.

Dron dla kamerzysty na imprezy

dronZazwyczaj filmuję wesela, ponieważ każda para młoda chce mieć pamiątkę z wesela. Same zdjęcia im nie wystarczają, bo nie uchwycą wszystkiego, nie pokażą pierwszego tańca, czy wyjścia pary młodej z kościoła. Mój kolega robi zdjęcia ślubne, więc zazwyczaj pracujemy razem uzupełniając się wzajemnie. Czasem jesteśmy także zatrudniani do filmowania różnych imprez. Jedni zatrudniają nas do filmowania urodzin, chrzcin, czy pierwszych komunii, choć zdarzyła się nam już filmowanie imprezy masowej dla miasta. To na pewno duże wyróżnienie, bo poza nami jest dużo innych osób, które zajmują się takimi sprawami. Być może dlatego, ze nasza firma posiada drony. Dzięki temu możemy zapewnić naszą klientom różne rodzaje wideofilmowania. Filmowanie z lotu ptaka jest bardzo efektowne, szczególnie jeśli ma się już doświadczenie w tym temacie i wie się jak to zrobić. Trochę zajmuje trening takiego obsługiwania kamery w locie, a sam dron też nas sporo kosztował. Taki dobrej jakości dron z kamerą to nawet kilka tysięcy złotych kosztuje. Nie wybraliśmy najdroższego modelu, ale też nie najtańszy, który zaraz się zepsuje. Opcja złotego środka zawsze jest najlepsza.

Przynajmniej możemy teraz śmiało powiedzieć, że nasz quadrocopter bardzo dobrze się sprawuje i to był dobry zakup. Na pewno była to dobra inwestycja. Mamy nadzieję, ze jeszcze nieraz nasze drony sprawdzą się w praktyce na imprezach.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *