biuro na godziny

Biuro na godziny i spotkanie z kontrahentem

Kiedy posiada się sklep internetowy to wiele rzeczy robi się bez wychodzenia z domu. Przez internet sama mogą zamówić towar prosto do domu, a potem go nadać kurierem z domu do klienta. Jest to rozwiązanie bardzo wygodne.

Biuro na godziny idealne na spotkania biznesowe

biuro na godzinyProwadzenie własnego sklepu bardzo mi się podobało, jednak chciałam się nadal rozwijać. Postanowiłam otworzyć własny sklep stacjonarny, ale potrzebowałam do tego kontrahenta do inwestycji. Nie chciałam inwestować całych swoich pieniędzy od razu, bo musiałam mieć środki na wyposażenie sklepu i zapełnienie go towarami. Udało mi się nawiązać emailowy i telefoniczny kontakt z jednym z inwestorów. On jednak chciał się ze mną spotkać. Nie wiedziałam co mam robić. W domu go przecież nie przyjmę a się dopytywał czy tam mieści się siedziba firmy. Nie chciałam go tez zabierać do kawiarni czy restauracji bo nie wiedziałam co lubi. Zabranie go na skorupiaki na które ma alergię nie byłoby najlepszym rozwiązanie, jeśli chodzi o robienie dobrego wrażenia. Potrzebne było mi szybko rozwiązanie, takie jak biuro na godziny. Takie gdzie mogę się spotkać w ładnej przestrzeni we Wrocławiu, i żeby to wyglądało profesjonalnie. Do tego pozostawała kwestia adresu. Co mam powiedzieć, że moje mieszkanie to moje biuro? To nie wypadłoby najlepiej. Pomysł podsunęło mi moje biuro rachunkowe. Myślałam, że zajmują się jedynie księgowością. Jednak pełna księgowość to nie było wszystko.

 

Mieli oni jeszcze coś idealnego dla mnie. Było to wirtualne biuro. Tam będę miała swój adres. Powiedziałam, że właśnie przenoszę firmę do innej siedziby i dlatego tutaj się spotkaliśmy. On to kupił i nawiązaliśmy współpracę. 

Więcej informacji na temat biur na godziny możecie znaleźć na stronię firmy bcfacture

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *