Zakupy w sklepie z kolorowymi plisami

 

Mieszkanie odkupiłam od znajomej, która na stałe przeprowadziła się do swojego partnera. On miał duży dom za miastem, gdzie dzieciaki miały dostęp do własnego podwórka z placem zabaw. Nie dziwiłam się znajomej, ponieważ podjęła bardzo mądrą decyzję.

Okna w domu z plisami dobrej jakości

plisy gdyniaByłam sama i nie planowałam zakładać rodziny, dlatego dwupokojowe mieszkanie było dla mnie zdecydowanie wystarczające. Przeprowadziłam remont, ponieważ chciałam urządzić wszystkie pomieszczenia po swojemu. Zrezygnowałam też z firan i zasłon na rzecz plis, które koniecznie chciałam kupić na okna. Przeglądałam już jakiś czas temu oferty w internecie i najbardziej spodobały mi się kolorowe plisy Gdynia była akurat miastem, gdzie znajdował się największy sklep z plisami i tam wybrałam się na zakupy. Plisy w owym sklepie dostępne były we wszystkich możliwych kolorach a ich jakość nie pozostawiała żadnych wątpliwości. Wymierzyłam sobie dokładnie wszystkie okna, ponieważ chciałam mieć pewność, że wybiorę właściwe rozmiary. Wybrałam do każdego pomieszczenia plisy w innym kolorze, ponieważ nie lubiłam monotonni a tak przynajmniej było kolorowo. Zleciłam też montaż plis przez specjalistę, ponieważ nie znałam nikogo, kto mógłby się tym zająć. Kupionych plis nie brałam ze sklepu, tylko poprosiłam, żeby kierowca je wziął jak będzie jechał do mnie na ich montaż. Dla mnie było to zdecydowanie wygodniejsze rozwiązanie i cieszyłam się, że kupiłam takie modne i kolorowe plisy, które na dodatek były solidne.

Okna z plisami prezentowały się pięknie. Umeblowanie mieszkanie zajęło mi nieco więcej czasu, ponieważ zdecydowałam się zamówić meble, na które czekałam dwa tygodnie. Warto było jednak czekać, ponieważ dzięki temu mieszkanie prezentowało się doskonale.