Wizyta u weterynarza

Rok temu wracając od rodziców ze wsi znaleźliśmy z mężem pięknego psa. Na początku wstawialiśmy posty w internecie z pytaniem o właściciela, ale niestety nie było odzewu. Postanowiliśmy zatem zaadoptować psiaka i oczywiście wybrać się z nim do weterynarza.

Wspaniali weterynarze z Sulejówka

Weterynarz SulejówekDla nas wakacje są pełnym radości czasem, lecz niestety nie zawsze takie są dla zwierząt. Zwłaszcza kiedy mamy na myśli psy. Okres letni jest niestety czasem w którym najczęściej można znaleźć wyrzucone psy na pobocza drogi. Właśnie takiego psiaka znaleźliśmy rok temu z mężem. Z początku byłam zaskoczona tym, co widzę ponieważ pies był naprawdę piękny i w pierwszej kolejności pomyliłam go nawet z wilkiem! Dopiero widok sznurka dał mi do zrozumienia to, jak sytuacja wygląda naprawdę. Kiedy zdecydowaliśmy się adopcje pierwszym krokiem był weterynarz Sulejówek jest miastem w którym znajdziemy doskonałych specjalistów dlatego udaliśmy się tam do lecznicy z naszym psiakiem. Od pierwszych chwil było widać, że trafiliśmy na weterynarza z powołania. Miał wspaniałe podejście do psów ponieważ nasz przestraszony wilczurek zaufał mu już po kilku minutach. Psiak został z początku odrobaczony, a po upływie dwóch tygodni zaszczepiony oraz porządnie zbadany. Wiedziałam, że pies jest w znakomitych rękach ponieważ nie przejawiał najmniejszej dozy strachu i zawsze cieszył się na wizytę u weterynarza.

Po kilku wizytach na których psiak był bacznie obserwowany na szczęście okazało się, że jest w stu procentach zdrowy. Weterynarz okazał się niezwykle pomocny nie tylko względem zdrowia fizycznego psa, ale również psychicznego. Nauczył nas wszystkiego, co niezbędne, aby pies nam zaufał i poczuł się u nas jak w domu za co jestem mu dozgonnie wdzięczna ponieważ dzięki temu nasz wilczur jest dziś szczęśliwym psem.