Typ soczewek, który odmieni twoje oczy

 

Wybierając się na imprezę warto zadbać o jakiś aspekt, który pozwoli nam się wyróżnić. Oczywiście najczęściej oryginalne stroje oraz dodatki do nich wybieramy podczas karnawałów lub balów przebierańców, jednakże już nawet na zwykłej domówce możemy sprawić, że będziemy prezentować się niesamowicie chociażby za pomocą soczewek.

Oryginalny wygląd dzięki soczewkom

kocie oczy soczewkiW dzisiejszych czasach mamy łatwy dostęp do nawet najbardziej wyszukanych kreacji. Podobnie jest z makijażem ponieważ coraz więcej kobiet potrafi wykonać w pełni profesjonalny makijaż. Jeżeli zatem chcesz się wyróżnić na imprezie warto zadbać nie tylko o strój oraz makeup, ale także o akcenty, które sprawią, że będziemy się prezentować niezwykle oryginalnie. Powiada się, że diabeł tkwi w szczegółach i w tym przypadku jest to akurat stuprocentowa prawda bowiem mowa tutaj o soczewkach, które całkowicie mogą odmienić nasz wygląd. Soczewki głównie kojarzą nam się z tymi korekcyjnymi lub takimi, które posiadają różne kolory, ale za ich pomocą można również osiągnąć np kocie oczy soczewki tego typu zrobią wrażenie na każdej osobie, która spojrzy nam w oczy. Takie soczewki mają kolor przeważnie złoty, lub zielony, a na ich środku znajduje się czarna i podłużna źrenica dokładnie taka sama, jak u kotów. W tym miejscu też mamy otwór na naszą źrenicę, która również jest czarna, a zatem łącząc się z tą kocią w soczewkach, efekt jest naprawdę spektakularny. Cała nasza tęczówka z kolei jest zakryta resztą soczewki, więc nasze oczy wyglądają jak kocie.

Takie soczewki znajdziemy najszybciej na internecie. Są one często również dostępne z dioptriami, a zatem osoby z wadą wzroku mogą je założyć zamiast okularów. Co ciekawe, rezultat po nałożeniu takich soczewek jest na tyle niesamowity i oryginalny, że możemy na przykład zrezygnować z mocnego makijażu czy wymyślnego stroju, a i tak będziemy się wyróżniać na tle innych osób.