Teczki ofertowe – letnia promocja.

Kilka dni temu, na lamach „Dziennika Warszawskiego”, w dziale poświęconym reklamom, przeczytać można było między innymi ogłoszenie, którego tytuł brzmiał następująco: „Teczki ofertowe – letnia promocja”. Treść samego ogłoszenia przedstawiała się w sposób następujący: „Jeżeli poszukujecie Państwo niedrogich i solidnych teczek ofertowych, to zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy „Tania teczka”.

teczkiNasze przedsiębiorstwo, zatrudniające ponad pięćdziesiąt wykwalifikowanych pracowników, jest liderem na skalę krajową w produkcji różnego typu teczek ofertowych. Produkowane przez nas teczki charakteryzują się solidnym i trwałym wykonaniem, ciekawą kolorystyką, wzornictwem oraz funkcjonalnością.

O ich jakości najlepiej świadczą liczne nagrody i certyfikaty, jakie firma nasza otrzymała na przełomie ostatnich lat. Warto w tym miejscu wspomnieć chociażby o nagrodzie „Produkt roku”, jaką „Tania teczka” otrzymała w ubiegłym roku za model ASD swoich teczek ofertowych. Co więcej, nasza firma przygotowała dla Państwa specjalną, letnią promocję na swoje produkty. Jeżeli w czasie od czerwca do końca sierpnia skorzystacie Państwo z naszej oferty, to otrzymacie dziesięcioprocentową zniżkę na każdy model naszych teczek ofertowych. Wszystkich zainteresowanych naszą promocją zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Królewskiej dwanaście przez sześć. Czekamy na Państwa codziennie od dziesiątej do osiemnastej”.