Szkolenia ze Scrum

Pracowałem przy organizowaniu szkoleń Scrum, czyli takich, które skierowane głównie są dla osób z doświadczeniem jeśli chodzi o pracę w nowoczesnych firmach, jednak takich, które chcą coś zmienić w funkcjonowaniu swojego przedsiębiorstwa. Dobrze wiedziałem, że skuteczne podejście do klienta jest najważniejsze, dlatego odpowiedzialny byłem za kontakt z mentorami i szkoleniowcami, ale także z potencjalnymi uczestnikami kursu, aby zaproponować im najbardziej dogodne godziny.

Organizacja szkoleń Scrum dla firm

scrum po polskuPodczas szkoleń naturalnie poruszana była tematyka metodologii Scrum, ale także Agile, czyli tematyka, która ściśle się łączy ze Scrum. Na co dzień przecież pracownicy tak zwani Scrum Masterzy wykorzystuje różnorodne techniki, aby tylko polepszyć jakość prowadzonych projektów. Aby jednak projekt od początku do końca był przeprowadzony w jak najbardziej efektywny sposób, trzeba przecież odpowiedniego specjalistę, który to z całą pewnością musiał przejść odpowiednie szkolenie. Szkolenia Scrum po polsku są przez nas kilka razy w roku, jednak myślimy, czy przypadkiem nie warto organizować ich częściej, co na pewno przyniesie nam więcej środków, bowiem przyszli kursanci często dopytują o bliższe terminy szkoleń, które ich bardziej interesują. Szkolenia Scrum wyceniamy zawsze od osoby. Czasem jest tak, że zgłaszają się do nas firmy, które to wysyłają kilkunastu pracowników na szkolenie i to dla nich możemy przygotować specjalny rabat w wysokości kilku procent, który to będzie doskonałą opcją na potencjalny rozwój firmy.

Firmy wykorzystujące metodologię Scrum i Agile są o wiele bardziej atrakcyjne w oczach potencjalnych klientów, gdyż ci coraz częściej wiedzą, czego się mogą spodziewać. Szkolenia Scrum to jedyna możliwość nauczenia się wszystkich podstaw.