Szafa wnękowa na buty

Myślę, że o własnej garderobie marzy wiele kobiet. Ja przez długi czas byłam jedną z nich – zawsze mieszkałam w wynajmowanych mieszkaniach, w których nie byłoby nawet miejsca na garderobę. Dlatego też kiedy kupowałam dom zadbałam o to by znalazło się w nim jedno dodatkowe pomieszczenie, które jest teraz moją garderobą.

Zamówiłam szafę dostosowaną do moich potrzeb

duże szafy wnękowe na zamówienie w KrakowieW małym pokoju, który w domu przerabiałam na garderobę była duża wnęka. Chciałam jak najlepiej wykorzystać potencjał tego pomieszczenie i jego wielkość, a wnęka bardzo mi to ułatwiła. Wnęka była duża, a więc pomyślałam, że dobrze sprawdzi się tam szafa wnękowa. Zdecydowałam się zamówić szafę dokładnie wykonaną pod wymiary tej wnęki, która pasowała by do innych rzeczy w garderobie, mianowicie metalowych drążków oraz półek wykonanych z jasnego drewna. Chcąc znaleźć duże szafy wnękowe na zamówienie w Krakowie nie trzeba się mocno natrudzić. Mnie udało się znaleźć profesjonalistę bardzo szybko. Nie miał on problemów by wykonać szafę według mojego pomysłu. Szafę te przeznaczyłam na buty, a więc szczególnie jej wnętrze musiało być dość specyficzne. Większość półek w szafce jest lekko pochylona, tak by buty ładnie na niej wyglądały. Na tych półkach wyeksponowałam gównie szpilki, których mam naprawdę sporo. Szczęść półek jest normalna i na nich trzymam buty w pudełkach.

Jestem naprawdę zadowolona z tego jak wygląda moja garderoba. Szafa na zamówienie wyszła bardzo dobrze i sprawdza się świetnie. Cieszę się, że zdecydowałam się na mebel, który od początku do końca zaprojektowany był pod moje potrzeby. Właściwie choć to zwykła szafa to podoba mi się jej dizajn, bo wykonana jest z jasnego drewna. Jest to też bardzo solidna szafa, a więc widać, że jej wykonawca bardzo się przyłożył do pracy.