rzeczoznawca

Rzeczoznawca i agent nieruchomości – pomocna dłoń przy sprzedaży domu

Przez wiele lat miałem nie zwykle dobrą posadę na terenie województwa mazowieckiego. Tam zajmowałem się sprzedażą. Jednak stwierdziłem, że muszę coś zrobić ze swoim życiem. Nie chciałem mieszkać w Polsce i już dawno planowałem przeprowadzkę. W dodatku moja żona była tego samego zdania.

Fachowy rzeczoznawca to podstawa

rzeczoznawcaMieliśmy rodziców, którzy przeprowadzili się dziesięć lat temu do Seattle i nam również spodobało się to miasto. Byliśmy młodzi dlatego nie przerażała nas zmiana dosłownie wszystkiego. Musiałem tylko znaleźć jakąś osobę, której specjalnością jest wycena nieruchomości aby sprzedać naszą starą posiadłość. Najbliżej mieliśmy do Warszawy i to stamtąd chcieliśmy wynająć osobę. Najbardziej zależało nam na szybkości. Ostatecznie rzeczoznawca Warszawa, którego zatrudniłem był bardzo konkretnym człowiekiem. Twierdził, że wszystko odbędzie się w miarę szybko i jeżeli chcę to może polecić mi bardzo dobrego agenta nieruchomości. Również wziąłem do niego jakiś kontakt, ponieważ musiałem jak najszybciej polecieć do stanu Washington i tam zajmować się szukaniem przytulnego lokum. Firma zapewniła mnie, że wycena domów odbędzie się sprawnie i nie mam się o co martwić. Na miejscu zostawiłem jednak żonę, która miała na wszystko zwrócić uwagę podczas mojej nieobecności. Czasami słyszałem, że wycena mieszkań może okazać się nie skuteczna. Jednak miałem nadzieję, że jakoś wszystko się dobrze ułoży. Ostatecznie w Seattle było nie zwykle ciekawych ofert.

Na razie nie chciałem nic nabywać na stałe ale interesował mnie jakiś dobry wynajem. Oczywiście dla mnie to było tylko chwilowe rozwiązanie. Również musiałem znaleźć pracę i zacząć się utrzymywać. Sprzedaż mieszkania nie była dla mnie szybkim procesem dlatego nie miałem jeszcze wystarczającej gotówki.

Więcej informacji znajdziecie na:

http://www.estimus.com.pl/

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *