Detektywi w pracy

Rozwodowe usługi detektywistyczne jako biznes

Rozwody nigdy nie są przyjemne, ale najgorsze są te, w których dochodzi do zdrady. Rozejście się za obopólną zgodą, w przyjaźni jest możliwe, jeśli obie strony traktują się z szacunkiem i nie zależy im na przeciąganiu niemiłej sprawy. Jednak kiedy jeden z małżonków zdradza drugiego i w dodatku się do tego nie przyznaje w sądzie to sprawa nie jest już taka prosta.

Czy usługi detektywistyczne mogą pomóc przy rozwodzie?

Detektywi w pracyWiedziałam, że mój obecnie były mąż ma kochankę, nawet ich kiedyś razem widziałam, ale nie zrobiłam żadnego zdjęcia, więc nie miałam na to dowodu. Mąż dobrze się ukrywał, bo wiedział, że mamy intercyzę i w przypadku zdrady nie będziemy dzielić się po połowie, tylko ja dostanę większość naszego wspólnego majątku. Tylko prywatny detektyw z warszawy mógł mi pomóc w udowodnieniu zdrady partnera. Tego typu usługi detektywistyczne bywają niezwykle przydatne. Detektyw Wyśledzi jego i jego kochankę, zrobi im zdjęcia i pokaże je w sądzie, jako dowód świadczący na moją korzyść. Dzięki temu sama nie będę musiała tego robić, a rozprawa przyspieszy, bo jak an razie toczą się tylko dyskusje na temat tego kto mówi prawdę, kto chce się na kim odegrać. Chciałam to zakończyć, więc usługi detektywistyczne były dla mnie najlepszym rozwiązaniem. Nie sądziłam, że kiedykolwiek będę się cieszyć, ze mąż nie ukrywa się ze swoją nową partnerką. Dzięki temu detektyw nie miał problemów ze znalezieniem dowodów na jego zdradę. Kiedy przyszedł do sądu i pokazał swoje fotografie mojemu mężowi zrzedła mina, bo wiedział co to dla niego oznacza.

Próbował jeszcze się bronic, że zaczął się z nią spotykać po wniesieniu papierów rozwodowych, ale jego wyciągi z konta potwierdziły moją wersję, a detektyw dostał jeszcze ode mnie premię, za szybki efekt swoich prac. Spraw rozwodowa poszła już potem z górki i tylko muszę się stawić na apelacji, bo mąż nie daje za wygraną.