Profesjonalny spray Barbicide

Utrzymanie czystość w swoim otoczeniu, a nawet na naszych dłoniach nie jest fanaberia, a podstawowymi czynnościami jakie każdy z nas powinien wykonywać. Konieczne jest dezynfekowanie różnych powierzchni, na których mogą się gromadzić groźne zarazki.

Działanie spray’u Barbcide

barbicide sprayChoć dla większości z nas ciągła konieczność odkażania różnych powierzchni jest nowością, to jednak dla salonów kosmetycznych, fryzjerskich czy szpitali, taka czynność od dawna była normą. Zaleca się, aby w domowych lub publicznych miejscach odkażać powierzchnie często dotykane i narażone na gromadzenie się bakterii i wirusów były systematycznie dezynfekowane środkami na bazie alkoholu. Jednak w sprzedaży znajdziemy również inne środki, które pomimo braku alkoholu skutecznie walczą z wszelkich niewidzialnymi zagrożeniami. Jednym z lepszych środków do bezdotykowego odkażania powierzchni medycznych i niemedycznych jest  Barbicide spray, który gwarantuje pełne działanie już po trzech minutach od aplikacji. Wystarczy nim spryskać powierzchnię i pozostawić do wyschnięcia. Co istotne dla niektórych użytkowników, spray jest dostępny w dwóch wariantach zapachowych, które nie drażnią dróg oddechowych. Można go bezpiecznie stosować w salonach kosmetycznych i fryzjerskich, ośrodkach SPA i fitness, w gabinetach masażu, manicure i pedicure. Jest to środek o silnym działaniu dezynfekujących, w wyniku którego usuwane są wszelkie bakterie i wirusy groźne dla życia i zdrowia człowieka. Ponadto po aplikacji nie pozostają klejące ślady.

W miejscach publicznych takich jak galerie, sklepy, szpitale czy przychodnie, skuteczne odkażanie różnych powierzchni jest szalenie ważne, ponieważ mnóstwo osób ich dotyka. Na dłoniach przenosimy najwięcej zarazków, zatem warto dezynfekować dłonie i powierzchnie.