Meble prosto od producenta

W przeciągu ostatniego roku udało mi się zrealizować moje wielkie marzenie, jakim było otworzenie własnej kawiarni. Kupiłam lokal, mieszczący się w bardzo atrakcyjnej dzielnicy miasta. Nabyłam go w bardzo korzystnej cenie, ale w zamian wymagał on remontu. Zaangażowałam więc do pomocy moją przyjaciółkę, która jest projektantką wnętrz i wspólnie urządziłyśmy atrakcyjną przestrzeń. 

Idealne meble do kawiarni

meble do kawiarni - producentWiele razy słyszałam od osób prowadzących działalność gastronomiczną, że jest to dość trudna branża, która jednak dla pasjonatów może być czymś fantastycznym. Moim wielkim marzeniem od dziecka było posiadanie własnej kawiarni lub restauracji i ostatecznie otworzyłam własną kawiarnię. Najbardziej podobał mi się do tej pory proces urządzania wnętrza lokalu, tak, żeby był on jak najbardziej atrakcyjny. W doborze odpowiedniego umeblowania pomógł mi produkujący wysokiej jakości meble do kawiarni – producent, którego właściciel jest znajomym mojego taty. Dzięki temu kupiłam meble w niższej, hurtowej cenie, za to bardzo atrakcyjne wizualnie i wykonane z wysokiej jakości materiałów. Mam więcej nie tylko piękną ladę, ale też krzesła, stoły i półki, wykonane z drewna. Zależało mi bowiem na to, żeby kawiarnia była jak najbardziej naturalna. Poza meblami znalazło się tutaj dużo obrazów przedstawiających naturę, a także żywych kwiatów. W zaaranżowaniu całości bardzo mocno pomogła mi moja przyjaciółka, która od lat zajmuje się profesjonalnie projektowaniem wnętrz. 

Jedną z rzeczy, która przyciąga klientów do kawiarni, jest jej wystrój. Przy otwieraniu własnej kawiarni zależało mi więc na tym, żeby wnętrze było wyjątkowe, z wysokiej jakości meblami. Meble udało mi się zakupić w bardzo atrakcyjnej cenie i znajomego producenta, który specjalizuje się właśnie w meblach do kawiarni.