pałace na sprzedaż

Kupno domu

Od dłuższego czasu myślimy nad wyprowadzką z wynajmowanego mieszkania. Decyzję tą podjęliśmy już jakiś czas temu. Właściciel naszego obecnego mieszkania zaczął sprawiać nam kłopoty.

Kupno naszego wymarzonego pałacu to często droga sprawa

pałace na sprzedażPrzychodził coraz częściej bez zapowiedzi, wchodził do mieszkania za pomocą własnych kluczy nie uprzedzając nas o tym. Jednak czara goryczy przelała się gdy przyszedł do nas komornik w związku z długami właściciela. Postanowiliśmy więc, że dłużej tam nie możemy mieszkać i pora kupić coś własnego. Początkowo myśleliśmy o mieszkaniu dwu pokojowym. Jednak ceny takich mieszkań były bardzo wysokie. Zauważyliśmy, że w tej samej cenie są także zamki na sprzedaż i domy od dewelopera. Zdecydowaliśmy więc, że kupimy jakiś ładny, mały dom. Zaczęliśmy więc gorączkowe poszukiwania nowego domu. Odrzuciliśmy na początku pałace na sprzedaż, gdyż takie obiekty są bardzo drogie i wymagają często generalnego remontu. Szukaliśmy więc ofert od dewelopera. Pierwsza oferta bardzo nam się spodobała, był to piętrowy mały, biały domek, położony blisko lasu. Pojechaliśmy więc go obejrzeć. Stan tego domu był jednak tragiczny. Potrzebne byłoby nam sporo pieniędzy na remont generalny. Ze smutkiem, ale musieliśmy odrzucić tą ofertę. Drugi w kolejności był dworek na sprzedaż. Początkowo byłam bardzo negatywnie do niego nastawiona, gdyż spodziewałam się, że będzie w jeszcze gorszym stanie niż ten domek jednorodzinny.

Jednak budynek ten pozytywnie mnie zaskoczył. Był cały wyremontowany. Standard tej nieruchomości był naprawdę wysoki. Postanowiliśmy więc od razu go kupić.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *