jeździk

Jeździk i wyprawa przedszkolaków

Ostatnio w przedszkolu do którego chodzą moje dzieci dzieje się wiele ciekawych rzeczy. Maluchy chodzą do galerii sztuki, do muzeum, mieli już kilka wycieczek do innych miast. Dzięki temu poznawały dużo nowych rzeczy.

Jeździk czy rowerek dla dziecka?

jeździkOstatnio jednak postawili na sport i urządzane są liczne wycieczki krajoznawcze. Do tej pory były to wycieczki spacerowe, czasem autobus podwoził gdzieś dzieciaki, a potem wędrowały one po różnych ścieżkach dydaktycznych, lasach, parkach czy innych obiektach natury. Ostatnio została zaplanowana wycieczka rowerowa. Trzeba zatem było zorganizować rowerki dla dzieci, żeby mogły w nich uczestniczyć. Do tej pory maluchy jeździły na pożyczonych rowerkach, więc był najwyższy czas by kupić im jakieś nowe na własność. Stary jeździk raczej by się nie sprawdził. Potrzebny był prawdziwy sprzęt. Do tego musiałam jeszcze kiedyś kupić jakieś akcesoria rowerowe dla maluchów takie jak kaski, ochraniacze na kolana i łokcie, jak również jakiś podręczny plecak. Tam powinno się znaleźć miejsce na jakieś kanapki, butelkę wody czy soku czy jakieś inne rzeczy dla maluchów. Poszłam więc razem z mężem do sklepu, żeby się tym zająć. Bardzo chciałam, żeby moje dzieci pojechały na tę wycieczkę, bo przecież ruch to zdrowie, a przy okazji spędzą czas z innymi przedszkolakami.

Wiadomo, że nie będzie to długa wyprawa ale i tak rowerki dla dzieci to będzie dla nich inwestycja. Wybraliśmy moim zdaniem najlepszy model i dzieciaki mogą być teraz spokojnie. Wyprawa już za pasem, więc dobrze jest się wcześniej przygotować.

Żeby zobaczyć więcej, wejdź na http://www.twoja-przygoda.pl/kat/37/jezdziki.html

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *