Gdzie znaleźć salę na szkolenie?

 

Jestem właścicielką sporej firmy. Ostatnio zaczęłam rozszerzać działalność mojej firmy. W związku z tym musiałam przeprowadzić obszerne szkolenie dla moich pracowników. Grupa szkoleniowa była bardzo duża. Musiałam znaleźć odpowiednią salę, gdzie wszyscy się pomieszczą i będzie bardzo dobra akustyka i sprzęt. Zależało mi na sali znajdującej się blisko mojej firmy.

Znalazłam salę w lubuskim

sala na szkolenia lubuskiePoszukiwania odpowiedniej sali rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: sala na szkolenia lubuskie i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko znalazłam to, czego oczekiwałam. Sala znajdowała się w lubuskim i była dostatecznie duża. Była w stanie pomieścić do czterystu osób. Sala była odpowiednio przygotowana na konferencje i szkolenia. Znajdowało się tam odpowiednie wyposażenie, które umożliwiało pracę na szkoleniu w komfortowych warunkach. Sala była odpowiednio nagłośniona i oświetlona. Znajdował się tam profesjonalny sprzęt do prezentowania projektów. Na miejscu można było także skorzystać z sali bankietowej, gdzie można było zaserwować uczestnikom szkolenia catering. Można było także zamówić bezpośrednio przez tą firmę obsługę techniczną całego wydarzenia. Dzięki temu nic poza częścią związaną z samym szkoleniem nie musiałoby zawracać mi głowy. Ostatecznie zdecydowałam się zarezerwować tą salę dla moich pracowników.Jak się okazało, to był bardzo dobry wybór.

Sala znajdująca się w centrum lubuskiego, okazała się bardzo przestronna i klimatyzowana. Przed budynkiem znajdował się duży, prywatny parking, dzięki czemu moi pracownicy nie mieli problemów z dojazdem na miejsce i zaparkowaniem. Sala była częścią dużego kompleksu konferencyjnego, dlatego na miejscu nie zabrakło wszelkich udogodnień dla moich pracowników. Byłam bardzo zadowolona z obsługi wydarzenia.

Więcej o sali i całym kompleksie na: https://firmowaimpreza.pl/