drzwi szklane Wrocław

Drzwi szklane z Wrocławia u mojej babci

Moja babcia jest już zdecydowanie starszą kobietą. Pewnego dnia dostałam od niej zaproszenie na przyjęcie urodzinowe. Chciała pochwalić się przed całą rodziną swoim nowym mieszkaniem. Taka już była. Moim obowiązkiem było przyniesienie jakiegoś upominku.

Drzwi szklane były ogromne

drzwi szklane WrocławNie miałam pomysłu. Na szczęście mój ukochany polecił mi piękne doniczkowe kwiaty. Uznałam, że to bardzo neutralne rozwiązanie i spodoba się mojej seniorce. W przeszłości wielokrotnie wspominała, że kocha roślinność. Całe dzieciństwo spędzała na wsi w swoim rodzinnym domu. Gdy do niej przyjechałam kazała mi się rozgościć. Zaczęła oprowadzać mnie po swoim przestrzennym mieszkaniu. Okazało się, że zatrudniła prawdziwego architekta wnętrz. Dowiedziałam się też, że jej znajomy stolarz z Wrocławia bardzo jej pomógł. Nie wiedziałam, że znała takie osoby. Jednak ona całe życie mnie czymś zaskakiwała. Zamówiła sobie u niego drzwi szklane Wrocław. Był naprawdę ogromne. Nie wiedziałam dlaczego chciała coś tak wyolbrzymionego. Szybko zorientowałam się, że jest to po prostu jej kolejna dziwna fanaberia. Nie byłam fankom jej pochopnego zachowania. Pamiętam jak w przeszłości zobaczyła kabiny prysznicowe na wymiar i postanowiła wyrzucić starą wannę. To było dla mnie nie dorzeczne. Panowała nad nią tylko jej starsza siostra. Niestety ciocia Apolonia odeszła od nas kilka lat temu. Po obejrzeniu całego mieszkania stwierdziłam, że najlepszym miejscem dla storczyka ode mnie będzie róg w jej salonie. Może dokupię jej specjalny świecznik w tym celu. Kwiat mógłby stać trochę wyżej. To było naprawdę bardzo ważne.

Babcia przygotowała także pyszny posiłek dla swoich gości ze Wrocławia. Jej ziemniaczki z zielonym koperkiem nie miały sobie równych. Bardzo podziwiałam także jej zdrowie. Całe życie paliła papierosy, a wcale nie było po niej tego widać.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *