Bielska weselna fotobudka

Uroczystość zaślubin oraz wesele to niebywale ważne wydarzenia w życiu narzeczonych. Dlatego też zazwyczaj przykładają oni do nich olbrzymią wagę. Chcą, by te wydarzenia zostały zapamiętane także przez gości uczestniczących w tych wydarzeniach. Tak też było w przypadku moim i teraz już mojej żony – Marty. Długo zastanawialiśmy się, czym skraść serca gości. Ostatecznie się nam to udało.

Fotobudka to świetny pomysł na weselną atrakcję

fotobudka na wesele z akcesoriami z bielskaWraz z Martą mieliśmy bardzo dużo pomysłów. Począwszy od urządzenia wesela w jakimś nietuzinkowym miejscu, po nieco prostsze rozwiązania. Niestety, pilne wydatki zmusiły nas do nieco mniejszej fantazji. W końcu uznaliśmy, że fotobudka na wesele z akcesoriami z bielska będzie najodpowiedniejszą i najbardziej oryginalną atrakcją na jaką będzie nas stać. Tak też się stało. Im dłużej dyskutowaliśmy o tym pomyśle, tym bardziej wydawał nam się interesujący i racjonalny. W końcu skontaktowaliśmy się z przedstawicielem firmy, ażeby zamówić fotobudkę i nieco spersonalizować jej akcesoria. Na szczęście okazało się, że firma ta posiada wolny termin akurat w dniu naszego wesela, co nas niezmiernie ucieszyło. Już podczas wesela okazało się, że podjęliśmy bardzo dobrą decyzję. Fotobudka była przez gości wręcz oblegana. Wprawiła ich w doskonałe nastroje, co było widoczne także na parkiecie oraz podczas weselnych zabaw. Naprawdę, bardzo miło się na to patrzyło, gdyż była to w sumie nasza zasługa!

Do dzisiaj wspominamy wspólnie z żoną nasze wesele. Oglądamy także nasze zdjęcia z fotobudki. Większość z nich powoduje u nas szerokie uśmiechy na twarzy. Z pewnością przyczyniły się do tego różne akcesoria, które doskonale wpasowały się w klimat wesela. Co więcej, goście weselni także często wspominają nasze wesele, co daje nam sporo satysfakcji.