wózki narzędziowe

Zakładam hurtownię – ważne wózki narzędziowe

Od jakiegoś czasu nosze się z zamiarem otworzenia hurtowni budowlanej. Mam do swojej dyspozycji ogromną halę, którą kupiłem niemal przypadkowo wraz z kupnem działki pod budowę swojego domu. W pierwszej chwili zamierzałem ją zburzyć a pozyskany materiał sprzedać.

Co będzie potrzebne w hurtowni – wózki narzędziowe

wózki narzędziowe

Teraz myślę, że trochę jej szkoda i z pewnością są lepsze sposoby na jej wykorzystanie niż tylko wyburzenie. Dlatego wpadłem na pomysł tego magazynu. Kiedy się przymierzałem do budowy domu bardzo dużo czytałem na te tematy, zdążyłem też zauważyć, że w całym naszym rejonie nie ma nic podobnego. Rozmawiałem już wstępnie z kilkoma producentami i zaczynam powoli organizować i wyposażać tą hurtownie. Kupiłem już dwa wózki transportowe ale myślę, że są one trochę za duże i jednocześnie chyba jest ich trochę za mało. Wózki platformowe są bardzo różnej wielkości, ale sam nie wiem jakie będą faktycznie potrzebne. Wszystko zależy od klientów. Dogadałem się jednak z jednym producentem. Zamówiłem u niego cztery różnej wielkości wózki magazynowe i będę miał możliwość ich wymiany jeszcze przez najbliższe dwa miesiące. Ponadto uznałem, że przydadzą się też wózki narzędziowe. Nie dla klientów ale już dla mnie. Najlepiej będzie jeśli wszystkie moje materiały będą trzymane schludnie w jednym miejscu. W gruncie rzeczy wygląda na to, że organizację transportu po hurtowni mam lepiej przemyślaną niż sam asortyment.

Cieszę się jednak, że pomyślałem o wszystkim jeszcze przed otworzeniem, gdybym o to nie zadbał wcześniej mógłbym spotkać się z przykrymi niespodziankami. Tymczasem brakuje mi jeszcze podpisania umów z producentami i hurtownia jest gotowa do pracy.

Więcej na stronie https://inter-technik.pl

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *