Zagraniczny kurs języka angielskiego

W szkole nigdy nie przykładałam się do nauki języka angielskiego. Zawsze odrabiałam na szybko lekcję, a sprawdziany zaliczałam na ocenę dostateczną. Jako dziecko, nie dostrzegałam tego z jak ważnej rzeczy rezygnuje na rzecz zabawy. W dorosłym życiu bowiem, angielski okazał mi się bardzo potrzebny. 

Angielski nie ucz się tylko w Polsce

sprawdzony angielski w BydgoszczyDopiero na studiach zdałam sobie sprawę, że moja znajomość języka angielskiego to namiastka tego co trzeba umieć, aby się nim swobodnie posługiwać. Przeglądająć wakacyjne oferty pracy zauważyłam, że wielu pracodawców wymienia znajomości angielskiego jako jedne z warunków przystąpienia do rekrutacji. Bardzo mnie to zmartwiło, dlatego postanowiłam coś zrobić ze swoją edukacją, by po studiach mieć większe szanse na znalezienie pracy. Na szczęście nie byłam osamotniona w tej niewiedzy, albowiem znajoma która miała podobny problem poleciła mi sprawdzony angielski w Bydgoszczy. Bez zastanowienia zapisałam się na kurs językowy. Pamiętam, że z początku bardzo się obawiałam, że będę jedyna o tak niskim poziomie. Na szczęście dzięki rozwiązaniu testów podczas składania dokumentów rekrutacyjnych, instruktorzy kursów dobrali grupy z podobnym poziomem wiedzy. Z pełnym zaangażowaniem uczyłam się angielskiego i sumiennie przygotowywałam się na każde zajęcia. Wkrótce moje starania zostały docenione, albowiem wyszłam na prowadzenie jeśli chodzi o zaawansowanie mojej grupy. Zaproponowano mi zniżkę na kurs zagraniczny do Anglii.

Byłam naprawdę mile zaskoczona. Planowałam w wakację jechać za granicę, a teraz mogłam połączyć naukę z odpoczynkiem. Oczywiście skorzystałam z propozycji co było niezwykłym doświadczeniem i przekonałam się, jaki postęp zrobiłam w nauce od czasu kiedy zapisałam się do szkoły. Bardzo miło wspominam ten wyjazd.