Wyposażenie przyczepki Sportex 1

Jeżeli chcemy, aby nasz maluch od najmłodszych lat poznawał świat z różnych perspektyw, to musimy go przewozić w różnych warunkach. Nie tylko klasyczny wózek spacerowy, czy głęboki, ale także przyczepki i nosidła.

Przeznaczenie przyczepki firmy Qeridoo

przyczepka rowerowa qeridoo sportex 1Większość małych dzieci lubi rodzinne wycieczki rowerowe, bo może doświadczyć wspaniałej przygodny. Podziwianie widoków bez konieczności skupiania się na drodze jest bardzo wygodne. Przyczepka rowerowa Qeridoo Sportex 1 posiada panoramiczny dach, przez który dzieci mogą oglądać nie tylko to co się dziele na dole, ale także nad ich głowami. Duże okna posiadają folię przyciemniającą, która chroni maluchy przed promieniowaniem słonecznych. Przyczepka posiada hamulec postojowy, który się bardzo przydaje w trakcie spacerów, czy treningów biegowych. Ponadto posiada nowoczesne hamulce tarczowe, które znacznie skracają drogę hamowania i zapewniają bezpieczną jazdę. Nowoczesne amortyzatory sprężynowe zapewniają gładką jazdę po każdej nawierzchni i minimalizują wstrząsy, oraz kołysanie podczas jazdy. Ten model przyczepki jest przeznaczony dla jednego dziecka, które potrafi już chodzić, albo też nie, ponieważ producent pomyślał o specjalnym zapięciu umożliwiającym zamontowanie fotelika dla niemowlaka. Przednie, napełnione powietrzem koło, pełni rolę steru i posiada funkcję blokady jazdy na wprost, co jest przydatne w trakcie biegania. Łatwy sposób montaży przyczepki do roweru, oraz szybkie i proste składanie przyczepki, powoduje, że jest ona bardzo funkcjonalna.

Poszycie przyczepki Qeridoo Sportex jest wykonane z wodoodpornego materiału, który dodatkowo chroni dziecko prze wiatrem i promieniami słonecznymi. W zestawie przyczepki dostaniemy także specjalną folię przeciwdeszczową, oraz przeciwsłoneczną.