Wynajmowanie samochodów dostawczych na minimum rok

Nie każda firma na początku swojej działalności może pozwolić sobie na zakup dużej floty samochodowej. Dotyczy to przede wszystkim firm dostawczych. Z kolei korzystanie tylko z jednego samochodu może być kłopotliwe i znacznie ogranicza pole działania.

Wynajem ubezpieczonych samochodów dostawczych

wynajem aut dostawczych WarszawaWłaśnie dlatego warto skorzystać z oferty wypożyczalni, których jest na polskim rynku coraz więcej. Takie wypożyczalnie mają w swojej ofercie nie tylko samochody osobowe, ale również samochody dostawcze. Samochód można wypożyczyć na krótki i dłuższy termin. W przypadku firm dostawczych jest to zazwyczaj okres minimum jednego roku, a więc wynajem długoterminowy. Nie należy przejmować się dodatkową pracą papierkową, bo takiej nie ma – co miesiąc do firmy trafia faktura, którą należy opłacić. Jest to miesięczny czynsz za wynajem samochodu. Taki wynajem aut dostawczych Warszawa jest na pewno bardziej opłacalny niż wzięcie samochodu w leasing. Tym bardziej, że wypożyczone auto również można kupić po zakończeniu okresu wynajmu – i to w bardzo atrakcyjnej cenie. Jeśli chodzi o to, co dzieje się z umową w razie wypadku, nie trzeba się tym przejmować – samochody z wypożyczalni są ubezpieczone, sprawdzone technicznie, posiadają OC i AC. A wszystkie te koszty pokrywa oczywiście wypożyczalnia. Zadaniem firmy dostawczej jest tylko regularne opłacanie czynszu za wynajem auta dostawczego. Wiele wypożyczalni pozwala także na wymianę samochodu na inny w trakcie trwania umowy.

Dzięki temu można wybrać idealne samochody dla swojej firmy. Auto będzie dostępne praktycznie od razu po podpisaniu umowy. Warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, bo jest ono nie tylko tanie, ale również praktyczne. Szczególnie małe i średnie przedsiębiorstwa mogą na tym tylko zyskać i rozkręcić w ten sposób biznes.