W nowej łazience zamontowaliśmy wannę z hydromasażem

Nie robiliśmy remontu od około dziesięciu lat – niestety nigdy nie mieliśmy na to czasu, przytłoczeni codziennymi obowiązkami i pracą. Zbliżało się jednak 25-lecie naszego małżeństwa i planowaliśmy małą imprezę w domu. Zależało mi na tym, aby goście byli zachwyceni wyglądem naszego domu. A przy okazji będę mogła wreszcie poczuć się komfortowo w nowoczesnym wnętrzu.

Namówiłam męża na kupno wanny z hydromasażem

najlepsze wanny z hydromasażem Remont zaczęliśmy od łazienki – wyrzuciliśmy starą, emaliowaną wannę. Na jej miejscu miał stanąć prysznic, jednak w moje ręce dostał się katalog, który przedstawiał najlepsze wanny z hydromasażem. Wcześniej wydawało mi się, że takie jacuzzi są luksusem, jednak okazało się, że ceny są całkiem przystępne! Podzieliłam się tą nowiną z mężem – i on również był zaskoczony tym, że można kupić dobre jacuzzi bez zadłużania się. Postanowiliśmy dokładniej przyjrzeć się funkcjom każdego z prezentowanych w katalogu urządzeń. Nie mamy dzieci, więc zdecydowaliśmy się na jednoosobową wannę z hydromasażem o standardowym wyposażeniu. Bicze wodne umożliwiają przyjemny masaż całego ciała. Wśród dysz znajdują się jednak zarówno dysze pasujące, jak i dysze powietrzne w spodzie wanny. W takiej wannie można przeprowadzić hydroterapię, jak i aromaterapię. Zawsze marzyłam o takiej aromaterapii – wykorzystałabym do niej olejki eteryczne o naprawdę ciekawych zapachach. To zdecydowanie uprzyjemniłoby kąpiel.

Jestem przekonana, że kąpiele w wannie z hydromasażem są o wiele bardziej odprężające niż w zwykłej wannie. Podobno dzięki hydromasażowi można poprawić krążenie krwi, a także zmniejszyć bolesność mięśni. Po stresującym dniu taka kąpiel może szybko odprężyć i obniżyć napięcie. Bez wątpienia wanna z hydromasażem jest prostym, ale skutecznym sposobem na relaks.