Transport uszkodzonych maszyn

Zepsuta maszyna to zawsze problem dla przedsiębiorstwa. Produkcja staje, pracownicy nie mają co robić, trzeba szybko organizować naprawę. Sądziłam jednak że przy ostatniej awarii pomyślałam o wszystkim. Rozdzieliłam pracownikom inne zadania, znalazłam firmę która szybko naprawi maszynę.

Szybki i profesjonalny transport maszyn

transport maszyn i urządzeń lubuskieJednak nie pomyślałam o transporcie. Maszyny na miejscu nie dało się naprawić, trzeba ją było dowieźć. A nie każda firma transportowa oferuje transport maszyn i urządzeń lubuskie. Dobrze że mam firmę w takiej miejscowości, że nie musiałam szukać osób do naprawy na drugim końcu Polski. Ale jednak i tak był problem. Szukałam w internecie, pytałam się znajomych, próbowałam wszystkiego. W końcu po długich poszukiwaniach znalazłam przedsiębiorstwo transportowe które się tego podjęło. Przyjechało, zapakowali pracownicy maszynę i odwieźli pod wskazany adres, do firmy naprawczej. Potem tylko zadzwoniłam do odbiorców, by poinformować ich że maszyna już jest w drodze i jaka firma ją zostawi. Potem czekałam na telefon kiedy usterka zostanie usunięta i ile to będzie kosztować. W drugą stronę też musiałam wynająć tę samą firmę transprotową, żeby przywieźli maszynę z powrotem. Najważniejsze że wszystko już działało jak należy. Zapisałam sobie oczywiście numer tej wspaniałej firmy, która zajmuje się transportem maszyn i urządzeń. Powiedzieli że nawet z większymi maszynami nie byłoby problemu, oni ogarniają wszystko. Dobrze to wiedzieć na przyszłość.

Transport maszyn może być wykonywany jedynie przez wyspecjalizowane i odpowiednio do tego przygotowane firmy. Maszyna podczas jazdy musi być dobrze zabezpieczona przed uszkodzeniem, jak również nie może się przemieszczać ,,na pace”. Dobra firma na pewno to wszystko załatwi.