Tania wypożyczalnia aut osobowych

Każde auto jest niezawodne jedynie do określonego czasu, po którym zaczynają się pojawiać awarie. Najczęściej następuje to w najmniej oczekiwanym momencie. Wtedy konieczne jest szybkie zorganizowanie pojazdu zastępczego.

Jakie samochody wynajmiemy w wypożyczalni?

wypożyczalnia aut osobowych katowiceKiedy codziennie korzystamy z samochodu, aby dojechać do pracy, to zawsze warto być przygotowanym na nagłą awarię, która może znacznie skomplikować nasze plany. Dobrze wtedy mieć kontakt do sprawdzonej wypożyczalni samochodów, która przywozi auta we wskazane miejsce. Jeżeli potrzebna nam jest taka wypożyczalnia aut osobowych Katowice są miastem, w którym wynajmiemy niemalże każde auto. W swojej ofercie mają krótkoterminowy wynajem od jednego do trzydziestu dni, średnioterminowy do dwudziestu trzech miesięcy i długoterminowy ponad dwadzieścia cztery miesiące. Możliwe jest skorzystanie z auta zastępczego z OC, wynajęcia samochodów osobowych, dostawczych czy nawet busów. Niektóre wypożyczalnie posiadają w swojej flocie także luksusowe i sportowe pojazdy, które można wynająć z kierowcą. Dość popularną usługą jest wynajęcie samochodu do ślubu na jedną dobę. Dzięki szerokiej ofercie samochodów, każdy klient znajdzie model idealny dla siebie. Przeważnie są to małe, kompaktowe pojazdy, rodzinne modele, popularne sedany czy nawet idealne na lato kabriolety. Wszystkie pojazdy są w pełni sprawne, mają aktualne badania techniczne i ważne ubezpieczenia. Klient musi jedynie wpłacić kaucję i opłacić obowiązkowe ubezpieczenie.

Oferta wypożyczalni samochodowych jest kierowana przede wszystkim do klientów indywidualnych i biznesowych. Najczęściej klienci korzystają z najmu krótkoterminowego, ponieważ traktują pojazd jako środek zastępczy w wyjątkowych sytuacjach lub celowo wynajmują go na określony cel.