Syn chce dostać rower na urodziny

Zawsze obchodzimy w naszej rodzinie urodziny i imieniny. To dla nas ważne święto i można zrobić komuś prezent. Nasz syn niebawem będzie obchodził właśnie urodziny i zdecydowałam, że tym razem po prostu zapytam go co chciałby dostać od nas w prezencie.

Kupiłam rower dla dziecka w znanym sklepie

kross racer dla dzieciKiedy Jasiek wrócił ze szkoły to podałam mu obiad. Jak zjadł to zapytałam czy ma jakieś życzenia na prezent urodzinowy, ponieważ w tym roku ma sam sobie wybrać co chce od nas dostać. Jasiek powiedział, że jego kolega dostał fajny kross racer dla dzieci i chwali się nim wszystkim w klasie. Jasiek nie ma żadnego roweru, ale teraz uznał, że chciały dostać taki prezent, bo jego koledzy się spotykają i jeżdżą rowerami a on chciałby z nimi. Zgodziłam się, ponieważ jego prośba jest dla mnie uzasadniona. Chcę, żeby spędzał czas z rówieśnikami a rower zdecydowanie mu w tym pomoże. W weekend pojechałam do sklepu, żeby sprawdzić ten kross racer dla dzieci i kupić synowi. Matka jego kolegi będzie z dzieciakami chodzić na plac, gdzie można jeździć rowerami i wiem, że chłopcy będą mieli opiekę. Inaczej na pewno nie zgodziłabym się na zakup roweru, ponieważ nie mam czasu, żeby z nich chodzić codziennie na plac. Matka tego kolegi nie pracuje i ma taką możliwość. W sklepie kupiłam dokładnie taki kross racer dla dzieci o jakim mówił mój syn. Nawet dostępny był w kolorze, który sobie wybrał. Na pewno będzie zadowolony jak zobaczy, że udało się kupić. Mimo, że urodziny ma później to rower dostanie już teraz.

Jasiek codziennie wychodzi na plac a matka kolegi opiekuje się nim doskonale. Jestem spokojna i dzięki temu mogę spokojnie zająć się swoimi obowiązkami. Mąż jest w delegacji i wróci za trzy tygodnie. Na pewno będzie zadowolony, że jest już prezent.