biuro rachunkowe

Specyficzne biuro rachunkowe, uśmiechnięci ludzie

Przyzwyczajono się do myśli, że środowisko ekonomistów i finansistów jest bardzo spięte i na każdym kroku szukają tylko oszczędności albo dużych zysków przy małych stratach. Nie jest to w ogóle zaskakujące, gdyż właśnie jako tacy, dali się oni poznać.

Biuro rachunkowe i dobra atmosfera

biuro rachunkoweKażdy ma na pewno jakieś doświadczenia związane z chociażby skrzętnie prowadzoną księgowością swoich pracodawców. Nic dziwnego więc, że taka powszechnie utarła się taka właśnie opinia. Na szczęście od każdej reguły są jakieś odstępstwa. Moim zdaniem osoby, które właśnie przeczą różnym stereotypom zasługują, na to, żeby o nich opowiadać. Natknęłam się ostatnio na bardzo inne niż wszystkie, biuro rachunkowe w Bydgoszczy. Oczywiście jak najbardziej w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Atmosfera tam panująca, pozwala na całkowite rozluźnienie. Nie musisz zastanawiać się w nerwach nad tym jakie będziesz musiał spłacić zobowiązania według na przykład urzędu skarbowego. Po prostu czeka się na obsłużenie śmiejąc się z żartów pań tam pracujących, a każdy jest tam traktowany jak ktoś kto do nich przynależy, niemalże jak członek rodziny. Pomaga to bardzo we współpracy. Bo i klient nie jest zniechęcony do tego, żeby z biurem w ogóle się kontaktować, więc wszystko wykonywane jest na bieżąco, a i księgowi robią wszystko z przyjemnością, więc również przykładają się do tego.

Fajnie by było gdyby powstawało co raz więcej takich miejsc. W końcu są tego typu biura, są zakładane w nastawieniu na zaangażowanie w obsługę stałych i zdobywanie nowych klientów.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *