salon fryzjerski

Salon fryzjerski to mój biznes

Fryzjerka nie kojarzy się ani z prestiżowym, ani z dobrze płatnym zawodem. Widzimy w Łodzi wiele ogłoszeń, że niektórzy zetną nam włosy za dwadzieścia złotych. Jednak takie oferty trzeba omijać z daleka.

Prowadzę własny salon fryzjerski w Łodzi

salon fryzjerskiOsoba, która nie ceni swoich umiejętności na pewno nie zapewni nam wymarzonego wyglądu, a może tylko zniszczyć nasze włosy. Podobnie rzecz wygląda jeśli chodzi o naszą skórę. Salon kosmetyczny może sprawić, że nasza cera będzie wyglądała świeżo i promiennie, ale może tez przysporzyć nam alergii i podrażnień, przy nieumiejętnym stosowaniu zabiegów i kosmetyków. Kosmetyka to nie zajęcie dla każdego. Sama pracuję jako fryzjerka więc wiem jak to jest. Wiem ile razy musiałam ratować swoje klientki po nieudanym farbowaniu czy cięciu włosów. Trzeba potem albo przedłużać włosy, albo ścinać je jeszcze krócej, żeby były wyrównane, a farbowane poddawać dekoloryzacji. Salon fryzjerski-łódź traktuję jako profesjonalny biznes i nie odwaliłabym fuszerki. Opinia o salonie bardzo się liczy i nią się głównie kierują klientki. Jeśli ktoś kieruje się ceną to potem będzie tego żałował i tak będzie musiał przyjść do mnie lub do innej dobrej fryzjerki po ratunek dla zniszczonych włosów. Chodzę często na różne szkolenia i kursy, żeby cały czas podnosić swoje umiejętności i uczyć się nowych rzeczy.

W końcu we fryzjerstwie też wiele rzeczy się zmieniło. Dziesięć alt temu wszyscy robili sobie pasemka i balejaż, a teraz nikt już tego nie stosuje. Albo farbuje się całe włosy, albo wcale. Dlatego trzeba być cały czas na bieżąco.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *