Psychologia to ważna dziedzina

Pracowałam za granicą i świadczyłam pomoc moim klientom., Przyjechałam do Anglii kilka lat temu. Studiowałam tu i pracowałam na zmywaku żeby się wykształcić. Wszystko co osiągnęłam za granica zawdzięczam swojej ciężkiej pracy. Jestem bardzo szczęśliwa, że się nie poddałam chociaż nie raz było ciężko. Z czasem założyłam swoją firmę i pomagam klientom bo jestem psychologiem.

Wiele osób zgłasza się do psychologa

psycholog online po angielskuZnam bardzo dobrze język angielski. To ułatwia mi prowadzenie firmy i rozmowy z klientami. Mój język jest na wysokim poziomie., Wiedziałam, że znajomość języka to podstawa i bardzo się do tego przykładałam. Chodziłam na wiele kursów. Od jakiegoś czasu psycholog online po angielsku jest dosyć często wyszukiwany przez różne osoby, z różnymi problemami. Ja prowadzę konsultację twarzą w twarz ale także poprzez Internet. Wiem, że niektóre osoby wstydzą się bezpośredniego kontaktu lub nie chcą tracić czasu na dojazdy a komfortowo czują się w swoim domu, mieszkaniu. Staram się być elastyczna i dostosowywać się do potrzeb moich klientów. Psychologia to ważna dziedzina. Wielu z nas ma różne problemy, niektóre mniejszy i z nimi sobie jakoś radzimy nawet bez pomocy doświadczonej osób. Zdarzają się jednak takie chwile w życiu gdzie pomoc psychologa jest bardzo ważna i nie trzeba się tego wstydzić. Trzeba umieć słuchać ale też mieć wiedzę, ze by wiedzieć jak zareagować na rzeczy, które może nam powiedzieć klient, pacjent.

Miałam różne już doświadczenia i wiem, ze czasem mnie klient bardzo zaskoczył. Nie wiedziałam co powiedzieć na początku. Teraz już jestem bardziej doświadczona i wiem, że musze być gotowa na wszystko. Staram się na bieżąco dokształcać, dużo czytam i biorę udział w wielu różnych kursach żeby jak najlepiej pomagać moim klientom.