przesyłki

Przesyłki do Anglii z prezentami dla rodziny

Moja siostra już od wielu lat mieszka w Wielkiej Brytanii. Wyjechała zaraz po studiach na staż w tamtejszym banku, tam poznała swojego Johna i założyła rodzinę. Widujemy się zatem rzadko. Martyna przyjeżdża do kraju na święta, kiedy spędzamy czas z naszymi rodzicami, czasem odwiedzamy się też w wakacje.

Przesyłki do Anglii są drogie

przesyłkiNa Wielkanoc do tej pory ja do niej jeździłam razem z mężem, jednak w tym roku nie było to możliwe. Mąż złamał rękę, a sam nie zająłby się naszym dzieckiem. Musiałam zostać z nimi. Pojawił się wtedy problem jak dostarczyć im prezenty na czas. Jakbyśmy mieli tydzień to nie byłoby problemu, paczki do Anglii by doszły, ale na dwa dni przez Wielkanocą był to problem. Wcześniej wysyłaliśmy już przesyłki do Niemiec do mojego wujka i myśleliśmy, żeby skorzystać z usług tego samego kuriera. Okazało się jednak, że takie ekspresowe przesyłki Anglia kosztują u niego bardzo dużo. Nie była to opłacalna alternatywa. Musieliśmy szybko szukać dalej. Wszyscy albo twierdzili, że to będzie bardzo droga wysyłka, albo, ze ich kurier do Anglii już nie będzie jechał przed Wielkanocą. Byliśmy zdesperowani i stwierdziliśmy, że najwyżej paczka dojdzie po świętach, nie am tam nic co by się zepsuło przez ten czas. W ostatniej chwili dowiedziałam się od koleżanki o tanim kurierze do Anglii i zapytałam się czy weźmie ze sobą paczkę.

Powiedział, ze oczywiście, nie widzi problemu. Nawet nie kosztował aż tyle, jak sądziłam, przynajmniej był tańszy niż poprzedni. Nasze prezenty dla rodziny dotarły tym sposobem na czas, a my byliśmy zadowoleni, że jednak się nam udało.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *