ściąganie należności

Pomysł na biznes czyli ściąganie należności

Odziedziczyłem bardzo duży spadek po swoich dziadkach. Zawsze miałem duszę inwestora i chciałem założyć własną działalność gospodarczą. Postanowiłem poszukać czegoś odpowiedniego. Pewnego dnia przyjechał do mnie mój kolega i zaproponował mi współpracę.

Ściąganie należności to przydatna usługa

ściąganie należnościChciał abym zainwestować w jego usługi. Chciał znaleźć jeszcze kilku pracowników i doradzać innym ludziom. Jego celem była obsługa prawna firm. Miał udzielać ważnych konsultacji i być na bieżąco ze wszystkimi aktami. Słyszałem, że to jest bardzo dobry i popularny pomysł. Zdecydowałem się zaryzykować. Zawsze uważałem, że coś swojego jest o wiele bardziej wartościowe. Obsługa prawna firm miała stać się czymś naprawdę innowacyjnym. Trochę się obawiałem, ponieważ ciężko było mi znaleźć odpowiednich prawników, którzy zdecydowali by się z nami pracować. Po umieszczeniu odpowiednich ogłoszeń zaprosiłem wielu kandydatów na rozmowę kwalifikacyjną. Po rozmowie oraz odbyciu dnia próbnego zdecydowałem się na bardzo dobrego adwokata. Jego mocną stroną była obsługa prawna. Muszę przyznać, że wiedział o niej wszystko. Szybko stał się bardzo dobrym towarzyszem. Dzięki niemu mieliśmy kilku nowych klientów. Poświęcał także wiele czasu na konsultacje. To było coś przydatnego. Naszą nową dziedziną miało stać się ściąganie niezależności. Wiele osób pytało się o właśnie taką możliwość. Postanowiliśmy się ją zapewnić. To miało być coś naprawdę nowego. Uważałem, że jest to dobry pomysł aby powiększyć nasze zyski. Z czasem zainwestowałem również w reklamę, która stanowi podstawę udanego biznesu. Jednak okazało się, że prawdziwy sukces może przynieść nam prawo medyczne.

Wiele osób przychodziło do nas z właśnie takimi problemami.To nie była dla nas żadna nowość. Często wysyłałem naszych pracowników na długie szkolenia, które pozwalały na lepszy kontakt z wymagającymi klientami.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *