Piękno drewnianych okien

Z pochodzenia jestem stuprocentową góralką, jednak, jak wiele dzieciaków z wysokimi ambicjami chciałam spróbować swoich sił w wielkim świecie, dlatego wyruszyłam studiować, a następnie pracować do Warszawy.

Ciepła atmosfera dzięki oknom drewnianym!

okna drewniane prosto od producentaNasza stolica jest przepięknym miastem tętniącym życiem o każdej porze dnia i nocy, co potrafi sprawnie ładować nasze baterie, jednak każdy z nas czasami potrzebuje odpoczynku, a ja właśnie w takich chwilach lubię wracać w rodzinne strony. Chciałam mimo wszystko być całkowicie samodzielna, dlatego po odłożeniu odpowiednich funduszy postanowiłam, że zakupie własny domek w rodzinnej miejscowości. Znalazłam przepiękny domeczek drewniany z uroczym ogródkiem i jedyne, czego mu brakowało do pełni mojego ideału to drewniane okna. Nie martwiłam się jednak tym zbytnio ponieważ u nas, w górach, okna drewniane prosto od producenta to nie problem. Podejrzewam zresztą, że w każdym większym mieście możemy dostać takie okna. Pamiętajmy też, że w dzisiejszych czasach nie mają one zbyt wiele wspólnego ze starymi drewnianymi oknami, jakie czasami wciąż możemy spotkać w starych domach. Dzisiejsze drewniane okna są w stu procentach szczelne i nawet lepszej jakości niż tradycyjne okna plastikowe. W dodatku właśnie przez wzgląd na to, że są wykonane z drewna prezentują się znakomicie. Możemy je zakupić w różnych odcieniach czy nawet kolorach, wszystko zależy od tego, jaki kolor domu posiadamy i po prostu jakiego koloru okna pragniemy mieć! 

Kupione przeze mnie okna miały kolor jasnego brązu i idealnie wpasowały się w kolorystykę drewna z jakiego zbudowany został mój mały domek. Dodatkowo ich desing jest stylizowany na starodawne okna, więc dodają mojemu domkowi górskiego uroku i atmosfery. Jestem niesamowicie zadowolona z tego, że udało mi się trafić na tak wspaniałe okna, bez których mój dom nie wyglądałby już tak znakomicie.