parapety z kamienia

Parapety z kamienia i usługi pogrzebowe

Moi rodzice prowadzili zakład kamieniarski, świadczący też usługi pogrzebowe. Nie było to dla mnie nic strasznego, przyzwyczaiłam się. Jako dziecko mnie oczywiście nie zabierali do pracy, ale już jako nastolatka zaczęłam im pomagać w pracy.

Parapety z kamienia jako rozszerzenie usług

parapety z kamieniaOdbierałam przesyłki, pokazywałam klientom palety kolorów, czy zajmowałam się ulotkami. Wiedziałam, ze kiedyś przejmę rodzinny interes, więc musiałam się wprawiać w zawodzie. Zatem kiedy przyszła moja kolej to wiedziałam, ze chcę nie tylko prowadzić ten biznes, ale również go rozwinąć. Wiedziałam, ze bardzo modne są parapety z kamienia. Jest to ten sam kamień co stosowany w nagrobkach, więc nie trzeba się martwić o nowych dostawców. Obrabia się go też podobnie, maszyny są te same. Takie parapety to jednak nie wszystko co można zrobić z kamienia. Marmur czy granit to trwałe materiały, odporne nie tylko na czynniki atmosferyczne, ale również na wysokie temperatury. Idealnie nadają się do nich kominki. Trzeba je obkładać, nie mogą bezpośrednio przylegać do ścian i podłogi, bo szybko się by niszczyły i ciężko byłoby je doczyścić. Znam dobrą firmę produkująca kominki w Poznaniu, sami mieliśmy od nich kominek, więc miałam nadzieję wejść z nimi we współpracę. Nadal zamierzam prowadzić zakład kamieniarski, jednak dobrze jest go rozwinąć, skoro jest taka możliwość.

Należy dobrze wykorzystywać wszystkie trendy, żeby an nich zarobić i rozwinąć firmę. Mam nadzieję, że wszystko dobrze pójdzie i nie będę miała z niczym problemów w firmie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *