Nowy pracownik potrzebny do prania tapicerki

 

Moja firma działa w Łodzi od jakiegoś czasu. Do tej pory zajmowałam się praniem dywanów i wykładzin u klientów indywidualnych ale także w firmach i dużych korporacjach. Ostatnio zdecydowałam się wprowadzić do oferty nowe rzeczy. Moi klienci byli zawsze zadowoleni z moich usług. 

Klienci decydują się na pranie tapicerki

pranie tapicerek ŁódźZawsze starałam się dobrze wykonywać swoje obowiązki, żeby klienci chętnie do mnie wracali i polecali moje usługi swojej rodzinie czy znajomym. Zdecydowałam się na pranie tapicerek Łódź. Postanowiłam wydrukować moje oferty i zatrudnić osobę, która poroznosi ulotki do różnych miejsc w  naszym mieście. Reklama jest bardzo ważna jeśli zależy nam na klientach. Posiadam także stronę internetową, na której także zamieściłam nowa ofertę. Początkowo miałam kilka zapytań i wycen. Kilku klientów zdecydowało się na pranie tapicerki. Z czasem zleceń było całkiem sporo. Sama nie wyrabiałam się ze wszystkimi zleceniami. Zależy mi na każdym klienci i nie chciałam nikogo odsyłać jednak nie chciałam też całego dnia spędzać w pracy ze względu na to, że mam małe dzieci, które potrzebują mamy. Postanowiłam zatrudnić pracownika do pomocy. Podzieliliśmy się zleceniami i od razu zrobiło się lepiej. Każdy klient był obsługiwany zgodnie z jego prośbą. Nie musieliśmy nic odkładać. Pranie tapicerek cieszyło się sporym zainteresowaniem. Korzystaliśmy z dobrych płynów. Zależało mi na dobrej jakości i także na zapachu. Nie chciałam żeby płyny odprawiały tapicerkę dlatego zamawiałam je ze sprawdzonego źródła.

Nasze ceny były konkurencyjne. Na rynku było trochę firm, które także działały w tym biznesie ale zapewniali wyższe ceny. My od początku byliśmy konkurencyjni i tak też zostało. Cieszę się, że kolejna gałąź mojej firmy została dobrze przyjęta przez klientów, którzy polecają nasze usługi i chętnie do nas wracają.