Nowoczesny system RCP dla średnich przedsiębiorstw

Wiele przedsiębiorstw i instytucji korzysta z nowoczesnych systemów ułatwiających zarządzanie przedsiębiorstwem i zasobami ludzkimi. Wśród wielu innowacyjnych rozwiązań dużą popularnością cieszą się systemy rejestracji czasu pracy. Dzięki indywidualnej konfiguracji wspierają bezpieczeństwo w firmie, a połączone w obszarach zarządzania kadrą stanowią dodatkowe rozwiązanie w rozliczaniu godzin pracy i wszelkich nieobecności pracowników.

Zintegrowane systemy rozliczające czas pracy

system rcpNowoczesny system rcp to zdecydowanie więcej niż ewidencja czasu pracy. To złożona forma pozwalająca na planowanie czasu pracy, tworzenie grafików, rozliczanie czasu pracy zgodnie z obowiązującymi formami i kodeksem pracy. Przeznaczony jest również dla pracowników wykonujących obowiązki poza biurem. Daje możliwość pełnej kontroli i weryfikacji czasu pracy załogi nawet w bardzo licznych i skomplikowanych systemach pracy. Poza rozliczeniem czasu pracy daje również możliwość kontroli nad dostępnością do poszczególnych obiektów oraz pomieszczeń. Umożliwia nadawanie odpowiednich uprawnień, weryfikuje czas w pracy i wszelkie nieobecności, a dodatkowo pozwala na raportowanie wszelkich zdarzeń związanych z zasobami ludzkimi. Nowoczesne systemy wyposażone w rejestratory i narzędzia pozwalają w szybki i efektowny sposób zarządzać zasobami ludzkimi i weryfikować wszelkie zdarzenia w trybie teraźniejszych lub przeszłym.

Systemy są zintegrowane z oprogramowaniami firmowymi i dają możliwość kontroli nawet z urządzeń mobilnych. Pozwalają wprowadzać dodatkowe uprawnienia dla pracowników, a podczas kontroli instytucji państwowych przedstawiają raporty dotyczące kadry. Systemy mogą działać w formie aplikacji na urządzeniach mobilnych, bądź stanowić rozbudowaną sieć zabezpieczeń i rejestratorów umieszczonych w pomieszczeniach na terenie zakładu pracy.