Nowe rolety idealnie pasowały do naszego wnętrza

Dzisiaj wracałam szybciej z pracy. Jakoś się kiepsko czułam więc postanowiłam się zwolnić. Pod domem mam kiosk, zakupiłam kilka gazetek i poszłam do domu. Dzisiaj dzieciaki wracały później ze szkoły bo mieli jeszcze zajęcia dodatkowe więc mogłam się zrelaksować. Kupiłam gazetki o wystroju wnętrz i dekorowaniu. Uwielbiam taka tematykę.

Zdecydowałam się na zakup rolet

rolety tkaninowe KwidzynOstatnio chodzi mi po głowie mały remont naszego mieszkania. Jednak przy dzieciach zawsze są jakieś wydatki więc temat zawsze jest przesuwany. W gazetka, które zakupiłam spodobały mi się propozycje i projekty przygotowane przez różnych architektów. Niektóre pomysły były takie proste do wykonania a wyglądały bardzo efektownie. Spodobały mi się nowoczesne rolety tkaninowe Kwidzyn, które zostały w jednej z gazet zaprezentowane. To była jakiś nowa kolekcja tej firmy. Kolory były wystrzałowe i na pewno nie pasowałyby do wszystkich wnętrz. Miały jednak coś w sobie i bardzo przyciągały moją uwagę. Zaznaczyłam mężowi, który projekt z nimi mi się najbardziej spodobał. Weszłam nawet na stronę firmową tego producenta i musze przyznać, że nie spodziewałam się aż takiego wyboru. Producent w ofercie miał sporo tkanin w różne wzory. Spodobały mi się kolory, które były w ofercie. Wiele firma gwarantuje podstawowe barwy ten producent był nowoczesny i można było w kolorach sobie przebierać. W mieszkaniu mieliśmy nudne kolory. Córka miała różowy, syn niebieskie rolety a my w sypialni beżowe.

Postanowiłam namówić męża na zmiany w sypialni. Nam też się coś od życia należy. Spodobały mi się granatowe rolety tkaninowe i granatowy zagłówek, który znajdował się w projekcie. Mąż zaakceptował mój pomysł i w weekend złożyliśmy zamówienie. Okna dokładnie zmierzyliśmy i wzięliśmy standardową wielkość. Kiedy towar został dostarczony wszystko idealnie pasowało.