Nietypowe wykorzystanie skrzynek drewnianych

Każdy z nas wie jak wyglądają skrzynki. zazwyczaj wykonane są one z drewna. I co z nimi robimy? To proste wykorzystujemy je do przechowywania różnych rzeczy. Każdy zapewne ma jakieś skrzynki. Ale czy można je wykorzystywać tylko i wyłącznie do przechowywania rzeczy?

Stół ze skrzynki drewnianej

skrzynki drewnianeOdpowiadając na powyższe pytanie mogę stwierdzić, że nie tylko można wykorzystywać skrzynki do przechowywania rzeczy. można je wykorzystać w innym celu. Możecie sobie wyobrazić, by taka skrzynkę wykorzystać jako mebel? Ja mogę sobie to wyobrazić. Ale pewnie niektórzy z was zastanawiają się jak to możliwe. To bardzo proste, wystarczy obrócić skrzynkę do góry nogami i mamy gotowy stolik. Skrzynki drewniane idealnie nadają się na stolik. Można taką skrzynkę odświeżyć poprzez pomalowanie jej jakimś kolorem. Jak widać nie trzeba zbyt dużego wysiłku by to zrobić. Wystarczy tak naprawdę odrobinę farby i chęci do pomalowania skrzynki, gdzie  skrzynka wcale nie jest taka duża, więc malowanie pójdzie nam naprawdę bardzo sprawnie. Ja taki stolik przygotowałam mojemu dziecku. Wybrałam średniej wielkości skrzynkę i pomalowałam ją na biało. Na tarasie postawiłam ten stolik. Tam dziecko ma wydzielony własny kącik i taki niski stolik jest w sam raz. W dodatku dobrze to wszystko wygląda, więc nie trzeba kupować stolika w sklepie. Można samemu go zrobić szybko i moim zdaniem znacznie taniej. chyba jeszcze jedną kupię krzynkę i zrobię sobie taki stolik w salonie. tutaj jednak będę szukać trochę wyższej skrzynki, tak by można było przy tym stoliku pić kawę itp.

Można w bardzo łatwy sposób nabyć tani stolik czy to do pokoju dziecka czy do salonu. Ja wpadłam na znakomity pomysł, by zrobić stolik ze skrzynki drewnianej. Praktycznie wystarczy obrócić skrzynkę i mamy gotowy stolik. Wystarczy już tylko odnowić skrzynkę poprzez pomalowanie jej na dowolny kolor farby.