namioty cateringowe

Namiot cateringowy na przyjęcie urodzinowe w ogrodzie

W tym roku moja mama kończyła pięćdziesiątkę, dlatego chciałam zorganizować jej wspaniałe przyjęcie. Postanowiłam zaprosić całką rodzinę i wyprawić uroczystość we własnym ogrodzie. Zawsze podobały mi te pokazywane w filmach przyjęcia ogrodowe pod namiotami bankietowymi, dlaczego i by nie zorganizować czegoś takiego w Polsce?

Na wynajem nie tylko namioty cateringowe

namioty cateringoweWynajem namiotów weselnych jest usługą bardzo powszechnie dostępną, zarówno w Warszawie czy Rzeszowie jak i innych większych miejscowościach. W związku z tym nie miałam problemu ze znalezieniem firmy, która dowiozła by mi taki namiot do mojego ogrodu. Będzie to świetne zabezpieczenie przed deszczem, w razie gdyby pogoda się zepsuła. Latem zaś jest tak ciepło, że nawet podczas deszczu nie trzeba od razu chować się do domu, a nawet namioty bankietowe mają zwijane i rozwijane ściany, które mogą zapewnić w razie potrzeby przewiew lub ochronę przed deszczem. Co najlepsze jednak nie musiałam w końcu kombinować przy czym i na czym usadzę wszystkich gości bowiem jeśli chodzi o namioty cateringowe wynajem to nie jedyna usługa. Dodatkowo można wypożyczyć całe wyposażenie do namiotów jak klimatyzacja, ogrzewanie, stoły, krzesła, parkiet, oświetlenie i tak dalej. W takim razie jedyne co musiałam się zatroszczyć to catering na przyjęcie, a także obdzwonienie całej rodziny, aby zaprosić ich na urodziny mamy.

Przyjęcie było naprawdę udane, pomimo ładnej pogody przelotnie popadało jednak nie zniechęciło nas to do zabawy, gdyż mieliśmy odpowiednią osłonę przeciwdeszczową. Gdy rozwinęliśmy zawijane ściany, namiot stanowił idealną ochronę przed deszczem i wiatrem.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *