Luksusowa sieć Aquapalace Praga.

Gdzie najlepiej udać się w weekend po ciężkim tygodniu pracy? Pomysłów jest wiele. Właściciele działek mogą udać się do ogrodu, wielbiciele sportów mogą odwiedzić boiska lub hale sportowe, zapaleni pływacy mogą skorzystać z dobrodziejstwa różnego rodzaju kąpielisk. Co jednak zrobić jeżeli pogoda nie pozwala na wodne szaleństwo pod gołym niebem.

pragaMożna wtedy skorzystać z ofert Aquapalace Praga. Jest to sieć zadaszonych kompleksów wodnych połączonych ze Spa. Kompleksy otwarte są przez cały rok. Sieć Aquapalace Praga wyposażona jest w ekskluzywne baseny oraz pałac wodny, który oferuje dziecinny świat, świat sauny oraz szeroki zakres wellness i fitness. Rozliczne atrakcje zostały podzielone na dwie grupy. Jedna przeznaczona jest dla wielbicieli wodnych szaleństw i obejmuje zakręcone zjeżdżalnie, tęczowe ścieżki, basen z falą oraz sporty wodne. W drugiej grupie znajduje się między innymi jacuzzi solankowe, bicze wodne oraz zespół saun o właściwościach leczniczych i relaksacyjnych. Atrakcje te przeznaczone są dla osób marzących o chwili wyciszenia i odprężenia.

W Aquapalace znajduje się również specjalny Pałac Wodny dla dzieci. W Pałacu tym najmłodsi wielbiciele kąpieli wodnych mogą radośnie spędzić czas pod czujnym okiem wykwalifikowanej kadry. Sieć Aquapalace Praga posiada swoje obiekty w prawie wszystkich stolicach miast europejskich.