Kupienie eleganckiej sukienki w czerwonym kolorze

 

W ostatnim czasie wprowadziłam sporo zmian. Kupiłam nowe ubrania, poszłam do fryzjera, żeby pofarbować włosy na inny kolor i zaczęłam się malować. Wyglądałam pięknie i mój mąż był pod ogromnym wrażeniem. Czułam się dużo atrakcyjniej i nabrałam pewności siebie.

Pójście na imprezę rodzinną w pięknej sukience

sukienka damska czerwonaTeściowe zaprosili mnie z mężem na swoją trzydziestą rocznicę ślubu. Impreza miała być zorganizowana w luksusowym lokalu i wiedziałam, że muszę się ładnie ubrać. Włosy miałam zrobione, wystarczyło je ułożyć. Impreza mnie nawet ucieszyła, bo chciałam kupić sobie czerwoną sukienkę. Od dawna taką chciałam, ale nie miałam okazji do założenia. Na taką imprezę właśnie taka sukienka damska czerwona była idealna. Znałam wszystkie sklepy w mieście, w których do kupienia były eleganckie sukienki i tam postanowiłam poszukać swojej wymarzonej sukienki w czerwonym kolorze. Miałam w wyobraźni już sukienkę, którą chciałam. Miała być na ramiączkach, z rozszerzanym dołem w kolorze głębokiej czerwieni. W pierwszym odwiedzonym przeze mnie sklepie znalazłam sukienkę, która od razu mi się spodobała i ją kupiłam. Miałam zgrabne nogi i wybrałam krótką. Wyglądałam w niej pięknie i byłam zachwycona. Mój mąż zaniemówił jak mnie w niej zobaczył. Na imprezę pojechałam już ubrana w sukienkę, bo zamierzałam zrobić od samego początku dobre wrażenie i tak się stało. Wszystkie oczy skupiały się na mnie, bo sukienka była piękna i nikt nie był w stanie nie zwrócić na nią uwagi.

Na imprezie rodzinnej bawiłam się świetnie. Sukienka była bardzo wygodna i mogłam w niej swobodnie siedzieć przy stole i tańczyć całą noc. Była to pierwsza elegancka sukienka, którą kupiłam i czułam się w niej cudownie. Tak tez wyglądałam. Warto było wydać tyle kasy na tę kieckę.