Kolorowa komoda dla dziecka

Kupując meble dla mojej małej córeczki, odwiedziłam wiele sklepów meblowych, ale też spędziłam sporo czasu on-line w poszukiwaniu czegoś wyjątkowego. Chciałam znaleźć meble, które będą pasować do pokoju dziecięcego, ale jednocześnie chciałam znaleźć np. komodę, która będzie duża i funkcjonalna. Na szczęście udało mi się znaleźć meble łączące względy estetyczne z użytecznością.

Komoda nadaje uroku w pokoju dziecięcym

komoda do pokoju dziecięcegoZdecydowałam, że muszę kupić meble w kolorze białym, ponieważ jest to uniwersalny kolor, który nigdy nie wychodzi z mody. Poza tym, uważam, że meble w tym kolorze pasują do dziecka w każdym wieku. Stare meble w pokoju córki były już zniszczone i starodawne. Dostałam je od mojej teściowej, kiedy dowiedziała się, że jestem w ciąży. Jednym z priorytetów było kupienie porządnej komody, która będzie pojemna. Moja córka ma dużo ciuszków, których ciągle przybywa, więc muszę mieć miejsce na część jej rzeczy oraz produkty, które wykorzystuję do pielęgnacji córki. Wybrana przeze mnie komoda do pokoju dziecięcego ma cztery pojemne szuflady, które wyposażone są w uchwyty w kształcie gwiazdek. Na froncie tej szafki zostały naklejone duże naklejki przedstawiające słodkie króliczki. Choć naklejone postacie są duże to mają one stonowaną, pastelową kolorystykę, więc nie wyglądają kiczowato, tylko bardzo dziewczęco i słodko. Strasznie mi się podoba pokój córki. Jest po prostu idealny.

Udało mi się stworzyć dla mojej córeczki bardzo przytulne wnętrze. Meble, w tym oczywiście urocza komoda dziecięca są to meble, które nie tylko ładnie się prezentują, ale są też wykonane porządnie i z wysokiej jakości materiałów. Komoda jest bardzo pojemna i myślę, że jest o mebel uniwersalny. Na pewno będzie służył mojej córce przez długie lata.