Joggery męskie w dużych rozmiarach

Męskie spodnie zakończone gumką ze ściągaczem czyli joggery systematycznie zyskują coraz to więcej fanów. Podobnie jak spodnie dresowe męskie joggery są niezwykle wygodne. Jeśli chcesz się wyróżnić, a przy tym czuć się swobodnie, musisz koniecznie zaopatrzyć się w te najmodniejsze spodnie. Możesz być pewny, że ich zakup to inwestycja nie tylko na jeden sezon.

Skąd wzięły się joggery?

duże joggery męskieZa granicą spodnie te cieszą się bowiem dużą popularnością nieprzerwanie od kilkunastu miesięcy i z pewnością nie wyjdą z mody przez następne lata. Panujące mody często się zmieniają. Nie tak dawno pojawił się popularny trend, tak zwany ”pinroll”. Na ulicach zaczęto obserwować coraz więcej mężczyzn w spodniach z podwiniętymi nogawkami. Moda ta wyniknęła przede wszystkim z tego, iż dla coraz większej ilości osób jednym z podstawowych elementów codziennych stylizacji było obuwie. Zamiast zakrywać je spodniami, zapragnięto je eksponować, stąd koniecznym było podwinięcie szerokiej nogawki. Od tego trendu pozostał już jeden krok, do stworzenia pierwszych spodni ze ściągaczem, którego zastosowanie jest podobne co pinrolla. Z czym je nosić? Warto zauważyć, że duże joggery męskie wyglądają równie dobrze co slim. Joggery to dziś jedne z najbardziej uniwersalnych modeli spodni. Te dresowe idealnie nadają się na siłownię czy wyjście na spacer, a joggery materiałowe męskie na wyjście do pubu czy do pracy. Do wyboru mamy wiele wzorów takich jak z lampasami czy w kratę.

Największą ich zaletą – zaraz po wygodzie – jest możliwość wyeksponowania obuwia. Warto więc w stylizacji z joggerami przyłożyć szczególną uwagę do wyboru butów. Najlepiej, aby były to modne sneakersy, trampki albo buty typu slip-on. Joggery sprawdzają się też w przypadku mniej bardziej eleganckich stylizacji. Z klasycznymi kurtkami skórzanymi lub t-shirtami w stonowanych kolorach mogą służyć jako element mniej sportowych zestawów.