Jaki fotel do komputera kupić?

 

Dopiero od niedawna zaczęłam spędzać więcej czasu przed komputerem i wtedy też stwierdziłam, że z tego tytułu przydałby mi się lepszej jakości fotel. Na początku nie wiedziałam co wybrać, ale koniec końców zdecydowałam się na fotel dla gracza.

Najwygodniejszy fotel do komputera

fotele do komputeraJakoś nigdy nie byłam zwolenniczką przesiadywania przed komputerem. Odkąd pamiętam wolałam spędzać czas na dworze z przyjaciółmi, jednak kiedy pojawiła się dla mnie okazja, aby pracować stacjonarnie bez namysłu zgodziłam się zmienić pracę na po prostu wygodniejszą. Praca ta była oczywiście przed komputerem, a ja szybko zauważyłam, że wstając od niego czuje, jak boli mnie kręgosłup i nierzadko też coś w moim ciele drętwieje. Starałam się podkładać poduszki i regulować wysokość fotela, ale na dłuższą metę nie zdało to egzaminu. W końcu postanowiłam znaleźć sklep sprzedający fotele do komputera, aby wybrać jakiś dla siebie. Kupowałam go przez internet ponieważ nie znałam się wówczas na fotelach, a tak mając podany model któregoś z nich mogłam szybko wyszukać na jego temat opinii. Okazało się, że najwygodniejszym rozwiązaniem będzie kupno fotela dla gracza, czyli tak zwanego fotela gamingowego. Powodem tego jest oczywiście fakt, że tego typu fotele są przystosowane właśnie dla zawodowych graczy, czyli osób spędzających przed komputerem bardzo wiele czasu. Wiadomo zatem, że fotele te musiały być jak najzdrowsze dla kręgosłupa, ale też jak najwygodniejsze.

Rzeczywiście nowy fotel okazał się dla mnie, jak przesiadka z malucha do nowoczesnego samochodu. Mogłam regulować w nim niemalże wszystko włącznie z odchyleniem siedzenia i oparcia w taki sposób, że na nowym fotelu mogłam się bujać! To chyba najfajniejsza opcja pomagająca mi skupić się na pracy. Wreszcie też nie boli mnie kręgosłup, ani nie odczuwam żadnego dyskomfortu nawet po długich godzinach.