Jak wygląda uzdrawianie energią?

Uzdrawianie przy pomocy technik wielkiego mistrza Choa Kok Sui jest bardzo popularną metodą leczenia wszelkiej maści przypadłości na całym świecie. Z uwagi na swoją skuteczność zyskuje coraz więcej zwolenników i stało się na tyle powszechne, że powstaje coraz więcej placówek, gdzie można nabyć tę umiejętność pod okiem doświadczonych i dyplomowanych nauczycieli.

Skuteczność uzdrawiania pranicznego

uzdrawianie praniczneTo bardzo istotne, aby nie starać się nauczyć uzdrawiania energią samodzielnie. Wiąże się to bowiem z ryzykiem z nabraniem nieprawidłowych nawyków i praktyk, co może za sobą nieść daleko idące i bardzo niepożądane skutki. Znane są przypadki, gdy domorosły uzdrowiciel po przeprowadzeniu procesu uzdrawiania pacjenta faktycznie pomógł mu pozbyć się dolegliwości, ale jednocześnie u siebie samego wywołał procesy chorobotwórcze. Certyfikowani nauczyciele przekazują wszelkie niezbędne tajniki działań oczyszczających, które powinno się prawidłowo wykonywać po każdej sesji uzdrawiania, aby uchronić się przed nasyceniem swojej aury zanieczyszczoną, zdegenerowaną lub zużytą energią życia. Uzdrawianie praniczne polega bowiem na przekazaniu czystej i zdrowej energii w miejsce starej i zniekształconej na przykład chorobą lub niezdrowym trybem życia pacjenta. Dzięki temu kuracja pozwala dodatkowo wesprzeć proces leczenia farmakologicznego lub psychoterapii, a czasem przeprowadzona niezależnie przynosi zdumiewające efekty, często prowadząc do całkowitego ozdrowienia.

Istotnym elementem uzdrawiania energią prany jest wiara w jego skuteczność podparta dużą dozą autosugestii. Podświadome procesy bazujące na sugestii nie są do końca wyjaśnione naukowo, lecz ich niebywale ogromny wpływ na sferę fizyczną człowieka nie ulega żadnym wątpliwościom. Ich rangę w kuracji energią prany można porównać do leków farmakologicznych, które w niektórych przypadkach często stanowią niezbędną bazę dla psychoterapii.