Interesująca książka o sztuce Polskiej XIX wieku

Od zawsze byłam urodzoną humanistką. W szkole nigdy nie miałam problemów z językiem polskim czy historią. Brałam udział chyba we wszystkich możliwych konkursach, jakie były w mojej szkole organizowane. Niestety, z naukami ścisłymi się tak nie polubiłam, ale nie można mieć wszystkiego. Z początku rodzice, nie mogli zaakceptować tego, że jestem humanistką, bo sami są typowymi ścisłowcami, ale kiedy zostawałam laureatką w konkursach, zmienili zdanie.

Książka o sztuce Polskiej XIX wieku

książka polska sztuka XIX wiekuKiedy ktoś chce zrobić mi jakiś fajny prezent, to wie, że zakup książki to dla mnie idealna opcja. Jakiekolwiek książki, czy to powieści czy naukowe, na mojej twarzy powodują uśmiech. Uważam, że propozycji na rynku księgarskim jest tak dużo, że chyba życia mi zabraknie, żeby wszystko przeczytać. Ostatnio moim ulubionym dziełem jest książka polska sztuka XIX wieku. Bardzo cenię sobie kulturę w tamtym okresie historycznym i uważam, że odegrała ona ogromną rolę w ukształtowaniu naszej przyszłości. Kiedyś poszukiwałam pozycji w bibliotekach, ale niestety nie udało mi się. Dopiero dzięki znanej księgarni internetowej udało mi się w naprawdę dobrej cenie zamówić egzemplarz. Cieszyłam się, że będę mogła mieć go na własność, bo o ile lubię wypożyczać książki z biblioteki, to książki z ważnym dla mnie przesłaniem lubię mieć na swojej półce. Moją biblioteczkę domową stanowią same perełki, a książka o Polskiej sztuce XIX wieku taką na pewno jest.

Przyznam, że nawet moja mama pożyczyła tę książkę i z chęcią ją przeczytała. Gdzie moja mama jako typowy ścisłowiec preferuje tylko typowo naukowe pozycje. Śmieję się, że skoro ona się skusiła, to teraz kolej na tatę, bo uważam, że każdy Polak powinien się z nią zapoznać. Będę ją promować wśród moich znajomych.