kabiny prysznicowe

Instalacja kabin prysznicowych w nowoczesnej łazience

Jeśli chodzi o wykończenia naszej łazienki to kojarzy się nam ono przede wszystkim z ceramicznymi płytkami. Jest to jednak błędne myślenie. Obecnie na rynku materiałów budowlanych mamy o wiele większy wybór produktów do tego działania. Płytki ceramiczne na pewno się sprawdzą.

Kabiny prysznicowe w łazience ze szkłem Lacobel

kabiny prysznicowe Ich ułożenie jest w miarę szybkie i mało kłopotliwe, trzeba jedynie czekać na zaschnięcie zaprawy i fug między płytkami. Każdy budowlaniec na pewno poradzi sobie z takim zajęciem. Płytki można dostać w bardzo wielu odmianach i kolorach, a ich ceny też bywają różne w zależności od jakości i stopnia ścieralności. Dlatego też tanio możemy wykończyć nasą łazienkę płytkami. Poza tym łatwo się je myje. Mamy jednak też lacobel ze szczecina. On również jest łatwy w czyszczeniu a dodatkowo bardzo efektowny i kolorowy. Intensywne barwy na pewno nadadzą naszej łazience niesamowitego i niepowtarzalnego klimatu. Nie każdy będzie jednak wiedział jak zamontować takie płyty z lacobelu, ale w Szczecinie jest co najmniej jeden specjalista od tego materiału, który na pewno nam pomoże. Dopasuje nam nasze kabiny prysznicowe do tych płyt, potem powiesi na nich lustra a wszystko to bez uszczerbku dla materiału. W łazience możemy tez użyć specjalnych zmywalnych farb.

Są one odporne zarówno na działanie wilgoci i wody, jak i na wysokie temperatury. Nie będą się łuszczyły, ani odbarwiały, można je również zmywać ściereczką. To na pewno bardzo komfortowe rozwiązanie dla naszej łazienki. Poza tym ściany można łatwo przemalować jeśli znudzi się nam kolor.