Innowacyjny wózek inwalidzki typu skuter

 

Pilnie potrzebuję zakupić skuter inwalidzki dla swojego dziadka. Dziadek od kilku miesięcy ma bardzo duże problemy z poruszaniem się. To wywołało u niego ciężką depresję i w ogóle przestał wychodzić z domu. Zawsze był aktywny, niezależny i towarzyski. Chciałabym, abym znowu zaczął korzystać z życia. Myślę, że gdyby miał skuter inwalidzki, mógłby poczuć się pewniejszy siebie.

Komfortowe pojazdy elektryczne w sklepie internetowym

używany elektryczny skuter inwalidzkiPrzeczytałam na forum internetowym, że warto jest kupić używany skuter inwalidzki, bo jest sporo tańszy od nowego. Znalazłam adres strony internetowej sklepu z używanymi pojazdami elektrycznymi i zaraz dokładnie przejrzę dostępną ofertę sprzedażową. Jestem mocno zaskoczona, że jest tak wiele modeli pojazdów wystawionych na sprzedaż. Taki używany elektryczny skuter inwalidzki kosztuje około dwóch tysięcy złotych, czyli dwukrotnie miej niż nowy pojazd. Skutery są bardo zadbane, niektóre jeszcze na gwarancji. Szczególnie przypadł mi do gustu pewien model, który ma bardzo istotną dla dziadka rzecz – pojemny koszyk na zakupy. Dziadek mógłby wjechać skuterem nawet do środka galerii handlowej, bo od jakiegoś czasu ustawodawca zezwolił na to. Pojazd posiada najlepszy akumulator jaki jest dostępny na rynku. To akumulator żelowy, którego nie trzeba co chwilę ładować, bo jedno ładowanie wystarcza na pokonanie pięćdziesięciu kilometrów. Inna ważna cecha tego pojazdu jest wygodne, skórzane siedzisko z oparciem i regulowana kierownica.

Zdecydowałam, że zamówię ten czerwony skuter inwalidzki, bo cena jest naprawdę niska, a jakość wysoka. Skuter ma dołączony gratis pokrowiec przeciwdeszczowy oraz kask. Złożyłam właśnie zamówienie i mogę się spodziewać przesyłki już za kilka dni. Dostawa jest całkowicie darmowa, co mnie ogromnie cieszy. Mam nadzieję, że dziadek będzie zachwycony z pojazdu.